Uživatelské jméno:
Heslo:
Přezdívka:
Jméno:
Příjmení:
Heslo:
Heslo znovu:
Email:
Bydliště:
Celková tabulka - Divize B - MUŽI:
Pořadí:Název klubu:Body:
1.Slovan Velvary67
2.FK Motorlet Praha59
3.Sokol Hostouň59
4.SK Český Brod54
5.SK Kladno49
6.FK Baník Souš48
7.FK Neratovice - Byškovice48
8.Sportovní sdružení Ostrá48
9.FK Meteor Praha VIII44
10.SK Úvaly44
11.FC Chomutov41
12.FK Louny33
13.TJ Tatran Rakovník32
14.Arsenal Česká Lípa30
15.SK Hrobce9
16.FC Nový Bor8

Fotbalové informace: Výsledky a statistiky najdete na

Najdete nás na Facebooku

Počítadlo:

Celkem37735
Aktuality družstva jménem starší dorost U19
Popis:

Hraná soutěž: Divize

Realizační tým

Trenér: Dušan Ješeta ( tel.č. 728238864 )

Trenér: Hynek Vrabec ( tel. 602112381 )

Trenér: Karel Machač ( tel. 603192875 )

Vedoucí: Petr Sobotka ( tel. č.725370126 )

                                              Seznam zápasů - JARO 2018

datum

čas

domácí

hosté

výsledek

   10.3.

   13:15

   Most

    ARSENAL

   5:2

   17.3.

   10:00

   Ústí n/L

    ARSENAL

   1:6

   25.3.

   10:00

   ARSENAL

    Litvínov

   5:2

   1.4.

   10:00

   Litoměřice

    ARSENAL

   2:1

   7.4.

   10:00

   ARSENAL

     Jablonec

   5:5

   14.4.

   10:00

   SK Roudnice

     ARSENAL

   1:2

   21.4.

   10:00

    ARSENAL

     Neratovice

   1:2

   28.4.

   10:15

   Děčín

      ARSENAL

   2:3(P)

   5.5. 

   10:00

    ARSENAL

     VOŠ Roudnice

   4:1

   12.5.

   13:30

   Kladno

      ARSENAL

   5:2

   20.5

   10:00

   ARSENAL

      Louny

  1:0(PK)

   26.5.

   10:00

   Liberec

      ARSENAL

   8:1

   2.6.

   10:00

   ARSENAL

     Chomutov

   3:4

   10.6.

   10:00

   ARSENAL

     Mělník

 

 

 

    Sokolov

      ARSENAL

 

                                           Seznam zápasů- podzim 2017

datum

čas

domácí

hosté

výsledek

   19.8.

   10:00 

   ARSENAL

     Ústí n/L

    1:1

   26.8.

   10:15

   Litvínov

     ARSENAL

    2:0

   2.9.

   10:00

   ARSENAL

    Litoměřice

    3:0

   9.9.

   10:15

   Jablonec

     ARSENAL

    2:1

  16.9.

   10:00 

   ARSENAL

     SK Roudnice

    4:0

   23.9.

   10:15

   Neratovice

     ARSENAL

    1:0

   30.9.

   10:00    

   ARSENAL

     Děčín

     2:1

   7.10.

   10:00   

VOŠ Roudnice

     ARSENAL

     1:1

   14.10.

   10:00  

   ARSENAL

     Kladno

     5:1

   21.10.

   10:00

   Louny

     ARSENAL

     3:2

   28.10.

   10:00   

   ARSENAL

     Liberec

 1:2(PK)

   4.11.

   10:00

   Chomutov

    ARSENAL

     3:0  

   11.11.

   10:00

    Mělník

     ARSENAL

     4:1 

   18.11.

   10:00     ARSENAL      Sokolov      1:3
   25.11.

   10:00

    ARSENAL      Most      0:3

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Město Česká Lípa
poskytovatel finančního příspěvku na celoroční činnost mládeže

Partneři LKFS:

Všeobecná ustanovení: Veškeré obrázky, fotografie, design stránek, zdrojový kód a obsah stránek jsou ve vlastnictví klubu ARSENAL ČESKÁ LÍPA s.r.o., nebo jiných autorů a jsou chráněny autorským zákonem. Veškeré kopírování a plagiátorství je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Všechna práva vyhrazena.
Autor stránek: Jiří Zima