Uživatelské jméno:
Heslo:
Přezdívka:
Jméno:
Příjmení:
Heslo:
Heslo znovu:
Email:
Bydliště:
Celková tabulka - Divize B - MUŽI:
Pořadí:Název klubu:Body:
1.Slovan Velvary33
2.FK Neratovice - Byškovice31
3.Sokol Hostouň29
4.FK Baník Souš27
5.SK Kladno27
6.SK Český Brod27
7.SK Úvaly26
8.FC Chomutov25
9.FK Motorlet Praha25
10.Sportovní sdružení Ostrá25
11.Arsenal Česká Lípa18
12.FK Louny16
13.FK Meteor Praha VIII14
14.TJ Tatran Rakovník9
15.SK Hrobce3
16.FC Nový Bor1

Fotbalové informace: Výsledky a statistiky najdete na

Najdete nás na Facebooku

Počítadlo:

Celkem27148
Fotoalbum
ml.žáci B - Podještědí_Hodkovice-5.11.2017
ml.žáci A - Podještědí_Hodkovice_5.11.2017
Ml.přípravky A,B - N.Bor_5.11.2017
Ml.dorost - Liberec- 29.10.2017
Ml.přípravka B - Cvikov_22.10.2017
Ml.žáci B - Hrádek n.N._22.10.2017
Ml.žáci A - Hrádek n.N._21.10.2017
A žáci - Hrádek n.N._21.10.2017
St.dorost - Kladno_16.10.2017
Ml.dorost - Kladno_16.10.2017
Ml.přípravka A - Cvikov_16.10.2017
St.přípravka A - Rumburk_15.10.2017
St.přípravka B - Rumburk_15.10.2017
St.přípravka A - Loko CL-2.10.2017
st.přípravka B - Loko CL-2.10.2017
A dorost - Děčín-1.10.2017
Ml. dorost - Děčín-1.10.2017
City Cross Run
ml.žáci B - Semily-23.9.2017
ml.žáci A - Semily -23.9.2017
A žáci - Semily-23.9.2017
st.dorost - Roudnice-17.9.2017
ml.dorost - Roudnice-17.9.2017
A žáci - Turnov-9.9.2017
st.přípravka A - Turnov-3.9.2017
ml.přípravka B - Turnov-3.9.2017
Ml.dorost - Litoměřicko-2.9.2017
st.dorost - Litoměřicko-2.9.2017
ml.žáci B U12-TJ Desná- 26.8.2017
ml.žáci A U13- TJ Desná-26.8.2017
muži-Arsenal-Benátky-29.7.2017
muži-Arsenal-Turnov-26.7.2017
muži-Arsenal-Chrastava-23.7.2017
Dorost - Jablonné-19.6.2017
Ml.přípravka B - Loko CL-19.6.2017
Ml.žáci B - Sedmihorky- 3.6.2017
Ml.žáci A - Rovensko-3.6.2017
A žáci - Sedmihorky-3.6.2017
St.přípravka B - Rapid Liberec-3.6.2017
St.přípravka A- Rapid Liberec-4.6.2017
dorost - Tanvaldsko- 28.5.2017
ml. přípravka A - nové soupravy
St.přípravka A - Turnov- 7.5.2017
Ml.žáci A - Hrádek n N.-7.5.2017
A žáci - Hrádek n N-7.5.2017
dorost Arsenal - Ruprechtice - 30.4.2017
St.přípravka B - Slovan Liberec-23.4.2017
St.přípravka A - Slovan Liberec-23.4.2017
St.žáci - Loko CL-23.4.2017
Ml.žáci A - Loko CL-23.4.2017
dorost Arsenal- Vratislavice 15.4.2017
st.žáci - FK Jablonec-9.4.2017
dorost Arsenal - Rapid Liberec 2.4.2017
St.žáci -Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci B - Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci A - Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci B- Žandov-11.3.2017
Ml.žáci A - Hrádek n N.-11.3.2017
Turnaj mladších žáků-O pohár starostky 8.1.2017
St.přípravka A- turnaj v Bělé p.Bezdězem-4.12.2016
St. přípravka A - Cvikov-6.11.2016
St. přípravka B - Cvikov-6.11.2016
Dorost - Sedmihorky-31.10.2016
Ml.žáci B - Semily,Bozkov-31.10.2016
Ml.žáci A - Semily,Bozkov-31.10.2016
A žáci - Semily,Bozkov-31.10.2016
Přípravka starší A U11-Mn.Hradiště-16.10.2016
Přípravka starší B U10-Mn.Hradiště-16.10.2016
dorost Arsenal-Turnov-9.10.2016
A žáci - Turnov-2.10.2016
dorost Arsenal-Mimoň-25.9.2016
ml.žáci B - N.Bor-18.9.2016
Ml.žáci A - N.Bor-17.9.2016
Dorost Arsnenal-Hejnice-11.9.2016
St.žáci -Loko CL - Arsenal CL-11.9.2016
ml.žáci - Jablonec n.J-4.9.2016
A žáci - Jablonec n J-4.9.2016
ML.žáci - Studenec-31.8.2016
A žáci - Studenec-31.8.2016
Dorost-Arsenal-Semily/Bozkov-27.8.2016
Dorost-Železný Brod-12.6.2016
PŘEBORNÍCI KRAJE
Dorost-Turnov-29.5.2016
Mladší přípravka A - N.Bor-29.5.2016
Předpřípravka North Cup
Dorost - Mimoň-15.5.2016
Mladší žáci B - Rapid Liberec-14.5.2016
Mladší žáci A - Rapid Liberec-14.5.2016
A žáci - Rapid Liberec-14.5.2016
Žáci ml.B-Tanvaldsko-8.5.2016
Žáci ml.A-Tanvaldsko-8.5.2016
Žáci U15-Tanvaldsko-8.5.2016
dorost Arsenal - Vratislavice-1.5.2016
A žáci - Loko Č.Lípa-15.2016
B mladší žáci - Loko Č.Lípa-1.5.2016
A mladší žáci - N.Bor-1.5.2016
Muži-Arsenal-Žel.Brod-24.4.2016
Přípravka st.B-Liberec-24.4.2016
Přípravka st.A U11-Liberec -24.4.2016
Muži-Chrastava-Arsenal-16.4.2016
Dorost-Arsenal-Sedmihorky-17.4.2016
Přpravka mladší A-Horní Libchava- 16.4.2016
Mladší žáci B(U12) - Rapid Liberec_10.4.2016
Mladší žáci A(U13) - Rapid Liberec_10.4.2016
Muži- Arsenal-Mšeno/Jablonec 9.4.2016
Arsenal B U10-Jablonec-9.4.2016
Arsenal A U11-Jablonec-9.4.2016
Arsenal U9-Arsenal U8-6.4.2016
Muži-Doksy-Arsenal-2.4.2016
Dorost-Arsenal-Nový Bor-2.4.2016
mladší žáci B
mladší žáci A
starší žáci
Arsenal-Velké Hamry- 26.3.2016
Starší žáci U15_Sedmihorky-27.3.2016
Mladší žáci U13-Sedmihorky-27.3.2016
Dorost-Arsenal ČL-Rapid Liberec

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Město Česká Lípa
poskytovatel finančního příspěvku na celoroční činnost mládeže

Partneři LKFS:

Všeobecná ustanovení: Veškeré obrázky, fotografie, design stránek, zdrojový kód a obsah stránek jsou ve vlastnictví klubu ARSENAL ČESKÁ LÍPA s.r.o., nebo jiných autorů a jsou chráněny autorským zákonem. Veškeré kopírování a plagiátorství je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Všechna práva vyhrazena.
Autor stránek: Jiří Zima