Uživatelské jméno:
Heslo:
Přezdívka:
Jméno:
Příjmení:
Heslo:
Heslo znovu:
Email:
Bydliště:
Celková tabulka - Liberecký krajský přebor - MUŽI:
Pořadí:Název klubu:Body:
1.TJ Doksy18
2.Jiskra Višňová12
3.FK Sedmihorky12
4.FC Nový Bor10
5.FK ŽBS Železný Brod10
6.SK Skalice9
7.Arsenal Česká Lípa8
8.TJ Spartak Chrastava7
9.Sokol Rovensko p. Troskami6
10.Slovan Frýdlant6
11.Slovan Hrádek n.Nisou4
12.TJ Tatran Bílý Kostel3

Fotbalové informace: Výsledky a statistiky najdete na

Najdete nás na Facebooku

Počítadlo:

Celkem41087
Fotoalbum
St.dorost - CHomutov-16.9.2018
Ml.dorost - CHomutov-16.9.2018
St.dorost U19 - Most B-1.9.2018
Ml.dorost U17 - Most B-1.9.2018
Ml.žáci B - Ruprechtice-25.8.2018
Ml.žáci A - Hrádek-25.8.2018
A žáci - Ruprechtice-25.8.2018
A žáci - Studenec-2.6.2018
St.přípravka B U10 - Mn.Hradiště-28.5.2018
St.přípravka A U11 - Mn.Hradiště-28.5.2018
Ml.přípravka B U8 - N.Bor-27.5.2018
Dorost U17 - Louny-21.5.2018
Ml.přípravka A - N.Bor_13.5.2018
Ml.žaci U13 Arsenal - Jablonec_7.5.2018
Ml.žáci U12 Arsenal - Jablonec_7.5.2018
Žáci U15 Arsenal - V.Hamry-6.5.2018
Dorost U19 Arsenal - Roudnice-5.5.2018
Dorost U17 Arsenal - Roudnice-5.5.2018
St.přípravka A - Lomnice-30.4.2018
St.přípravka B - Lomnice-30.4.2018
Žáci U15 Arsenal - N.Bor-23.4.2018
Dorost U19 Arsenal - Neratovice-23.4.2018
Ml.žáci A - N.Bor-23.4.2018
Ml.žáci B - Mimoň-23.4.2018
St.přípravka B - N.Bor_15.4.2018
St.přípravka A - N.Bor_15.4.218
A žáci - Rapid Liberec-8.4.2018
Ml.dorost - Jablonec-8.4.2018
A dorost - Jablonec- 8.4.2018
St.dorost - Litvínov-25.3.2018
Ml.dorost - Litvínov- 25.3.2018
Ml.dorost - N.Bor_5.3.2018
St.dorost - Kamenice_5.3.2018
St.dorost - Neugersdorf_11.2.2018
Ml.dorost - Doksy-4.2.2018
st.dorost - Varnsdorf_28.1.2018
St.dorost - Most-25.11.2017
Halový turnaj st.přípravky A 19.11.2017
Ml.dorost - Most-25.11.2017
Ml.dorost - Sokolov 20.11.2017
St.dorost - Sokolov 20.11.2017
Ml.žáci B - Děčín 19.11.2017
Ml.žáci A - Děčín 19.11.2017
A žáci - Děčín 19.11.2017
ml.žáci B - Podještědí_Hodkovice-5.11.2017
ml.žáci A - Podještědí_Hodkovice_5.11.2017
Ml.přípravky A,B - N.Bor_5.11.2017
Ml.dorost - Liberec- 29.10.2017
Ml.přípravka B - Cvikov_22.10.2017
Ml.žáci B - Hrádek n.N._22.10.2017
Ml.žáci A - Hrádek n.N._21.10.2017
A žáci - Hrádek n.N._21.10.2017
St.dorost - Kladno_16.10.2017
Ml.dorost - Kladno_16.10.2017
Ml.přípravka A - Cvikov_16.10.2017
St.přípravka A - Rumburk_15.10.2017
St.přípravka B - Rumburk_15.10.2017
St.přípravka A - Loko CL-2.10.2017
st.přípravka B - Loko CL-2.10.2017
A dorost - Děčín-1.10.2017
Ml. dorost - Děčín-1.10.2017
City Cross Run
ml.žáci B - Semily-23.9.2017
ml.žáci A - Semily -23.9.2017
A žáci - Semily-23.9.2017
st.dorost - Roudnice-17.9.2017
ml.dorost - Roudnice-17.9.2017
A žáci - Turnov-9.9.2017
st.přípravka A - Turnov-3.9.2017
ml.přípravka B - Turnov-3.9.2017
Ml.dorost - Litoměřicko-2.9.2017
st.dorost - Litoměřicko-2.9.2017
ml.žáci B U12-TJ Desná- 26.8.2017
ml.žáci A U13- TJ Desná-26.8.2017
muži-Arsenal-Benátky-29.7.2017
muži-Arsenal-Turnov-26.7.2017
muži-Arsenal-Chrastava-23.7.2017
Dorost - Jablonné-19.6.2017
Ml.přípravka B - Loko CL-19.6.2017
Ml.žáci B - Sedmihorky- 3.6.2017
Ml.žáci A - Rovensko-3.6.2017
A žáci - Sedmihorky-3.6.2017
St.přípravka B - Rapid Liberec-3.6.2017
St.přípravka A- Rapid Liberec-4.6.2017
dorost - Tanvaldsko- 28.5.2017
ml. přípravka A - nové soupravy
St.přípravka A - Turnov- 7.5.2017
Ml.žáci A - Hrádek n N.-7.5.2017
A žáci - Hrádek n N-7.5.2017
dorost Arsenal - Ruprechtice - 30.4.2017
St.přípravka B - Slovan Liberec-23.4.2017
St.přípravka A - Slovan Liberec-23.4.2017
St.žáci - Loko CL-23.4.2017
Ml.žáci A - Loko CL-23.4.2017
dorost Arsenal- Vratislavice 15.4.2017
st.žáci - FK Jablonec-9.4.2017
dorost Arsenal - Rapid Liberec 2.4.2017
St.žáci -Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci B - Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci A - Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci B- Žandov-11.3.2017
Ml.žáci A - Hrádek n N.-11.3.2017
Turnaj mladších žáků-O pohár starostky 8.1.2017
St.přípravka A- turnaj v Bělé p.Bezdězem-4.12.2016
St. přípravka A - Cvikov-6.11.2016
St. přípravka B - Cvikov-6.11.2016
Dorost - Sedmihorky-31.10.2016
Ml.žáci B - Semily,Bozkov-31.10.2016
Ml.žáci A - Semily,Bozkov-31.10.2016
A žáci - Semily,Bozkov-31.10.2016
Přípravka starší A U11-Mn.Hradiště-16.10.2016
Přípravka starší B U10-Mn.Hradiště-16.10.2016
dorost Arsenal-Turnov-9.10.2016
A žáci - Turnov-2.10.2016
dorost Arsenal-Mimoň-25.9.2016
ml.žáci B - N.Bor-18.9.2016
Ml.žáci A - N.Bor-17.9.2016
Dorost Arsnenal-Hejnice-11.9.2016
St.žáci -Loko CL - Arsenal CL-11.9.2016
ml.žáci - Jablonec n.J-4.9.2016
A žáci - Jablonec n J-4.9.2016
ML.žáci - Studenec-31.8.2016
A žáci - Studenec-31.8.2016
Dorost-Arsenal-Semily/Bozkov-27.8.2016
Dorost-Železný Brod-12.6.2016
PŘEBORNÍCI KRAJE
Dorost-Turnov-29.5.2016
Mladší přípravka A - N.Bor-29.5.2016
Předpřípravka North Cup
Dorost - Mimoň-15.5.2016
Mladší žáci B - Rapid Liberec-14.5.2016
Mladší žáci A - Rapid Liberec-14.5.2016