Uživatelské jméno:
Heslo:
Přezdívka:
Jméno:
Příjmení:
Heslo:
Heslo znovu:
Email:
Bydliště:
Celková tabulka - Divize B - MUŽI:
Pořadí:Název klubu:Body:
1.Slovan Velvary61
2.Sokol Hostouň52
3.FK Motorlet Praha50
4.SK Český Brod50
5.SK Kladno48
6.FK Baník Souš45
7.FK Neratovice - Byškovice43
8.Sportovní sdružení Ostrá42
9.SK Úvaly41
10.FC Chomutov38
11.FK Meteor Praha VIII37
12.FK Louny33
13.TJ Tatran Rakovník26
14.Arsenal Česká Lípa21
15.SK Hrobce9
16.FC Nový Bor4

Fotbalové informace: Výsledky a statistiky najdete na

Najdete nás na Facebooku

Počítadlo:

Celkem35214
Fotoalbum
Ml.přípravka A - N.Bor_13.5.2018
Ml.žaci U13 Arsenal - Jablonec_7.5.2018
Ml.žáci U12 Arsenal - Jablonec_7.5.2018
Žáci U15 Arsenal - V.Hamry-6.5.2018
Dorost U19 Arsenal - Roudnice-5.5.2018
Dorost U17 Arsenal - Roudnice-5.5.2018
St.přípravka A - Lomnice-30.4.2018
St.přípravka B - Lomnice-30.4.2018
Žáci U15 Arsenal - N.Bor-23.4.2018
Dorost U19 Arsenal - Neratovice-23.4.2018
Ml.žáci A - N.Bor-23.4.2018
Ml.žáci B - Mimoň-23.4.2018
St.přípravka B - N.Bor_15.4.2018
St.přípravka A - N.Bor_15.4.218
A žáci - Rapid Liberec-8.4.2018
Ml.dorost - Jablonec-8.4.2018
A dorost - Jablonec- 8.4.2018
St.dorost - Litvínov-25.3.2018
Ml.dorost - Litvínov- 25.3.2018
Ml.dorost - N.Bor_5.3.2018
St.dorost - Kamenice_5.3.2018
St.dorost - Neugersdorf_11.2.2018
Ml.dorost - Doksy-4.2.2018
st.dorost - Varnsdorf_28.1.2018
St.dorost - Most-25.11.2017
Halový turnaj st.přípravky A 19.11.2017
Ml.dorost - Most-25.11.2017
Ml.dorost - Sokolov 20.11.2017
St.dorost - Sokolov 20.11.2017
Ml.žáci B - Děčín 19.11.2017
Ml.žáci A - Děčín 19.11.2017
A žáci - Děčín 19.11.2017
ml.žáci B - Podještědí_Hodkovice-5.11.2017
ml.žáci A - Podještědí_Hodkovice_5.11.2017
Ml.přípravky A,B - N.Bor_5.11.2017
Ml.dorost - Liberec- 29.10.2017
Ml.přípravka B - Cvikov_22.10.2017
Ml.žáci B - Hrádek n.N._22.10.2017
Ml.žáci A - Hrádek n.N._21.10.2017
A žáci - Hrádek n.N._21.10.2017
St.dorost - Kladno_16.10.2017
Ml.dorost - Kladno_16.10.2017
Ml.přípravka A - Cvikov_16.10.2017
St.přípravka A - Rumburk_15.10.2017
St.přípravka B - Rumburk_15.10.2017
St.přípravka A - Loko CL-2.10.2017
st.přípravka B - Loko CL-2.10.2017
A dorost - Děčín-1.10.2017
Ml. dorost - Děčín-1.10.2017
City Cross Run
ml.žáci B - Semily-23.9.2017
ml.žáci A - Semily -23.9.2017
A žáci - Semily-23.9.2017
st.dorost - Roudnice-17.9.2017
ml.dorost - Roudnice-17.9.2017
A žáci - Turnov-9.9.2017
st.přípravka A - Turnov-3.9.2017
ml.přípravka B - Turnov-3.9.2017
Ml.dorost - Litoměřicko-2.9.2017
st.dorost - Litoměřicko-2.9.2017
ml.žáci B U12-TJ Desná- 26.8.2017
ml.žáci A U13- TJ Desná-26.8.2017
muži-Arsenal-Benátky-29.7.2017
muži-Arsenal-Turnov-26.7.2017
muži-Arsenal-Chrastava-23.7.2017
Dorost - Jablonné-19.6.2017
Ml.přípravka B - Loko CL-19.6.2017
Ml.žáci B - Sedmihorky- 3.6.2017
Ml.žáci A - Rovensko-3.6.2017
A žáci - Sedmihorky-3.6.2017
St.přípravka B - Rapid Liberec-3.6.2017
St.přípravka A- Rapid Liberec-4.6.2017
dorost - Tanvaldsko- 28.5.2017
ml. přípravka A - nové soupravy
St.přípravka A - Turnov- 7.5.2017
Ml.žáci A - Hrádek n N.-7.5.2017
A žáci - Hrádek n N-7.5.2017
dorost Arsenal - Ruprechtice - 30.4.2017
St.přípravka B - Slovan Liberec-23.4.2017
St.přípravka A - Slovan Liberec-23.4.2017
St.žáci - Loko CL-23.4.2017
Ml.žáci A - Loko CL-23.4.2017
dorost Arsenal- Vratislavice 15.4.2017
st.žáci - FK Jablonec-9.4.2017
dorost Arsenal - Rapid Liberec 2.4.2017
St.žáci -Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci B - Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci A - Rapid Liberec-25.3.2017
Ml.žáci B- Žandov-11.3.2017
Ml.žáci A - Hrádek n N.-11.3.2017
Turnaj mladších žáků-O pohár starostky 8.1.2017
St.přípravka A- turnaj v Bělé p.Bezdězem-4.12.2016
St. přípravka A - Cvikov-6.11.2016
St. přípravka B - Cvikov-6.11.2016
Dorost - Sedmihorky-31.10.2016
Ml.žáci B - Semily,Bozkov-31.10.2016
Ml.žáci A - Semily,Bozkov-31.10.2016
A žáci - Semily,Bozkov-31.10.2016
Přípravka starší A U11-Mn.Hradiště-16.10.2016
Přípravka starší B U10-Mn.Hradiště-16.10.2016
dorost Arsenal-Turnov-9.10.2016
A žáci - Turnov-2.10.2016
dorost Arsenal-Mimoň-25.9.2016
ml.žáci B - N.Bor-18.9.2016
Ml.žáci A - N.Bor-17.9.2016
Dorost Arsnenal-Hejnice-11.9.2016
St.žáci -Loko CL - Arsenal CL-11.9.2016
ml.žáci - Jablonec n.J-4.9.2016
A žáci - Jablonec n J-4.9.2016
ML.žáci - Studenec-31.8.2016
A žáci - Studenec-31.8.2016
Dorost-Arsenal-Semily/Bozkov-27.8.2016
Dorost-Železný Brod-12.6.2016
PŘEBORNÍCI KRAJE
Dorost-Turnov-29.5.2016
Mladší přípravka A - N.Bor-29.5.2016
Předpřípravka North Cup
Dorost - Mimoň-15.5.2016
Mladší žáci B - Rapid Liberec-14.5.2016
Mladší žáci A - Rapid Liberec-14.5.2016
A žáci - Rapid Liberec-14.5.2016
Žáci ml.B-Tanvaldsko-8.5.2016
Žáci ml.A-Tanvaldsko-8.5.2016
Žáci U15-Tanvaldsko-8.5.2016
dorost Arsenal - Vratislavice-1.5.2016
A žáci - Loko Č.Lípa-15.2016
B mladší žáci - Loko Č.Lípa-1.5.2016
A mladší žáci - N.Bor-1.5.2016
Muži-Arsenal-Žel.Brod-24.4.2016
Přípravka st.B-Liberec-24.4.2016
Přípravka st.A U11-Liberec -24.4.2016
Muži-Chrastava-Arsenal-16.4.2016
Dorost-Arsenal-Sedmihorky-17.4.2016
Přpravka mladší A-Horní Libchava- 16.4.2016