U12 si připsala těsnou prohru s o rok starším Turnovem.

FK Turnov U13 – Arsenal Česká Lípa U12

4:3(2:2)
Branky: Mrázek M., Luňák, Pongo
Sestava: Kubinec, Mrázek M., Mrázek Z., Luňák, Németh, Novotný, Blecha, Zikán, Šárovec,Pongo, Vyskočil, Přibyl.
Dalším soupeřem v Zimní lize v Turnově byl domácí tým U13, ze začátku utkání jsme trochu zaspali a soupeř se dostal rychle do vedení 2:0,  postupem času se ale hra vyrovnala a podařilo se nám dokonce do poločasu vyrovnat.
Celý druhý poločas byl vyrovnaný, hrálo se pěkné utkání, plné osobních soubojů a gólových šancí, soupeř byl druhý poločas o jednu branku lepší, a tím pádem na konci utkání šťastnější.
Pro naše hráče je tento turnaj cenná zkušenost, hrajeme s týmy, kteří jsou o rok starší, ale i tak se jim vyrovnáváme fotbalově i fyzicky.
Nadcházející víkend máme volno, jedeme na soustředění do Vilémova, v Zimní lize nás nahradí náš tým U13, kterému budeme na dálku držet palce a věříme, že i oni předvedou pěkný fotbalový výkon a přidají nějaký ten bod do naší společné tabulky.
Trenéři U12: Petr Kubinec a Jiří Hanč
Text: Petr Kubinec