Mladší dorost si doma s Vyšehradem body rozdělil.

FK Arsenal ČL U17FK Slavoj Vyšehrad U17 2:2 (1:1)

Dělbou bodů skončilo utkání mezi mladšími dorostenci českolipského Arsenalu a pražského Vyšehradu.

Úvod vyšel našim barvám a již v 6. minutě se po průniku z levé strany hřiště prosadil Adam Eder – 1:0. Po půlhodině hry naše obranné řady nereagovaly na dlouhý míč z půle Vyšehradu a hosté srovnali krok – 1:1.

Ve druhé půli přidal každý tým po jednom zásahu. Nejprve se trefil Jáchym Vrána a vypadalo to, že se misky vah překlopí definitivně na naši stranu – 2:1. Soupeř však deset minut před koncem po rohovém kopu srovnal na konečných 2:2. Mrzí nás inkasovaná branka v závěru utkání, dnes nás však zradil klid v poslední třetině hřiště, zejména v pokutovém území. Šance jsme si vytvořili a utkání jsme mohli a měli dovést do vítězného konce. Trošku se nás držela i smůla, snad 3x jsme trefili brankovou konstrukci.

Nedá se nic dělat, bod bereme a jdeme s pokorou do dalšího utkání. V sobotu se představíme v Ústí nad Labem. Poděkování našim fanouškům za povzbuzování a přízeň v průběhu utkání.

Branky: 6. Eder, 74. Vrána 33. Tegelbeckers, 81. Koza

Sestava: Chaloupka Slovák, Paulus, Melzer – Bartoš, Červinka, Bednář, Zítko, Kříž – Eder, Vrána (Bilko, Sláma, Benedikt, Bohatý, Jakoubek)

Trenéři U17: Šiner, Jandáč

Text: Jandáč

Pavel Hradiský odvolán z funkce hlavního trenéra A mužstva.