U15 se z posledního Litvínova vrátila bohužel bez bodu.

Naši starší žáci U15 odjeli ve sváteční středu 1.5. do Litvínova na půdu posledního s cílem bodovat.

Hned v 2. minutě, nastřelil Štrupl břevno a ve 4. minutě po standartní situaci otevřel skóre Stehlík. Vedení jako by nás uspokojilo. Domácí začali být aktivnější i důraznější v soubojích, a nakonec skóre po našich chybách otočili při dvou standartních situací, a šli po poločasu do kabin s vedením 2:1.
Ani přestávka nám nepomohla ke zlepšení výkonu. Bojovně a s nadšením hrající domácí nás stále přehrávali a svůj náskok po brejku zvýšili v 55. min. na 3:1, a o chvilku později po další chybě obrany na 4:1.
Sice se nám po hezké a rychlé kombinaci podařilo rychle odpovědět a snížit, když se Duda trefil z 20 metrů, ale poslední slovo měli opět domácí, kteří v 73. minutě proměnili brejkovou situaci a uzavřeli skóre na končených a z naší strany hrozivých 5:2.
Ze hřiště posledního jsme odjížděli zpět domů s velkým zklamáním nejen z výsledku, ale také z výkonu.
Litvínov – Arsenal 5:2  (2:1)  –  Stehlík, Duda
Sestava: Olšar – Pola, Stehlík, Havelka, Tsedendamba – Doležal, Ševčíková, Penz, Kříž – Gavlík, Štrupl. V.
Text: Stanislav Miler