U12 vyhrála nad Chomutovem.

FK Arsenal Česká Lípa U12 – Junior Chomutov U12 11:0 (3:0, 4:0, 4:0)
Branky: 3xNémeth, 2xVyskočil, Mrázek M., Mrázek Z., Blecha, Okenko, Luňák, Pongo.
Sestava: Kubinec, Mrázek Z., Mrázek M., Luňák, Novotný, Németh, Pongo, Šarovec, Okenko, Blecha, Vyskočil.
Po sérii šesti proher v řadě jsme věděli, že už musíme všichni zabrat. Od samého začátku utkání jsme na soupeře nastoupili ve vysokém tempu a hned v 1. minutě utkání se prosadil domácí kapitán Németh. V první třetině jsme přidali ještě další dvě branky a do druhé třetiny jsme vstupovali za stavu 3:0.
Druhá třetina začala stejně, jak jsme skončili tu první. Naši hráči byli herně lepší, soupeř měl problém s naším napadáním a aktivitou. Přidali jsme další 4 branky a utkání bylo rozhodnuté.
Třetí třetina měla stejný scénář jako ty předchozí. Podařilo se nám vstřelit další branky,
soupeř na závěr mohl ještě upravit výsledek z pokutového kopu, ale náš brankář hostujícího hráče vychytal.
Těší nás, že po sérii porážek se nám podařilo zvítězit a věříme, že navážeme v dalším kole na předchozí utkání jak herně, tak i výsledkově.
Trenéři U12: Petr Kubinec, Jiří Hanč
Text: Petr Kubinec
Pavel Hradiský odvolán z funkce hlavního trenéra A mužstva.