U15 nestačila na pražské Střešovice

FK Arsenal Česká Lípa – SK Střešovice  2:3 (0:2)

Branky:  67. Štoček, 73. Rumlena  –  2. Pavlík, 17. Pavlík, 74. Havlena
Sestava:  Havránek – Štoček, Vaněk, Bobelák, Krs – Zelinka, Podešva, Štrupl – Holeček, Říha, Berger (Demeter, Mrázek, Schuller, Rumlena).
Zastupující trenér Pavel Hradiský: „První půle se nám moc nepovedla, v obranné fázi tam bylo hodně taktických nedostatků, nechávali jsme hostům hodně prostoru, nanabírali jsme hráče ve vápně, chybělo nám také vzájemné zajišťování. Směrem dopředu jsme byli málo odvážní. Průběžný výsledek 0:2 tak byl ještě milosrdný. O přestávce jsme si představili náš plán pro zbytek zápasu a kluci pak odehráli druhý poločas s velkou vášní. Uzamkli jsme soupeře na jeho polovině a ten už hrozil jen z ojedinělých brejků. My jsme dokázali proměnit dvě šance a už už začali myslet i na vítězství. Bohužel přišla malá nekoncentrovanost a hosté dokončili svůj kontr vstřelenou brankou. Kluky to ale nepoložilo a vytvářeli si další možnosti alespoň k vyrovnání. Bohužel jsme i vinou technických nedokonalostí gól už nevstřelili a tak zápas skončil výhrou Střešovic. Pro nás to však bylo hodně poučné utkání, druhý poločas nám pak ukázal cestu.“

Text: Pavel Hradiský

Tým starších žáků sérii porážek nepřerušil.