U14 na domácím hřišti přivítala Viktorii Žižkov.

FK Arsenal Česká Lípa U14 – Viktorka Žižkov U14  2 : 4 (1:1)

Branky Arsenalu: Löffelmann , Jánský
Sestava Arsenalu: Kaufman – Vrba, Novotný, Holub, Schmied – Komberec, Jánský, Kadlec, Halinár, Sýkora – Löffelmann ( Černý, Bodi, Nepraš)
V dalším vloženém kole jsme na domácí UMT hostili kluky z Viktorky Žižkov. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, kdy se hosté dostali do vedení v 10. minutě po rychlé brejkové situaci. Nám se podařilo vyrovnat v 36. minutě po dobrém napadání hostující obrany, se z úhlu trefil Ondra Löffelmann, takže poločasový výsledek byl 1:1.
Vstup do druhého poločasu se nám povedl a hned ve 41. minutě nás do vedení poslal Mikuláš Jánský po pěkné akci Petra Schmieda. Bohužel pak nám došli síly a hosté nás přehráli silovým fotbalem. Inkasovali jsme 3 branky a hosté si tak připsali 3 body do tabulky.
Text: Martin Havránek