Info o týmu Muži B

Soutěž: Okresní přebor

 

Realizační tým: 

Hrající trenér: Tomáš Kucr (telefon 777 848 087, email: mladez.lipa@seznam.cz)

Vedoucí týmu: Karel Holoun (telefon 775 860 369, email: Karelholoun@seznam.cz)

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/2d921fcc-313e-470c-9047-7156a7a6a7c7

 

 

Datum

Zápas

Výsledek

NE 15.8. 2021 17:00

Arsenal B – Bukovany

      5:0

NE 22.8. 2021 17:00

Polevsko – Arsenal B

4:3 (penalty 9:8)

NE 29.8. 2021 17:00

Arsenal B – Stružnice

      4:0

SO  4.9. 2021 17:00

Lindava – Arsenal B

       2:4

NE 12.9. 2021 17:00

Arsenal B – H. Police

        11:1

NE 19.9. 2021 10:30

Skalice B – Arsenal B

         3:1

NE 26.9. 2021 16:30

Arsenal B – Jestřebí

         3:5

ÚT 28.9. 2021 16:30

Sosnová – Arsenal B

         2:1

SO  2.10.2021 15:30

Kravaře – Arsenal B

          0:8

NE 10.10. 2021 15:30

Arsenal B – Zákupy

          6:0

SO 16.10. 2021 15:00

Dubá – Arsenal B

         5:2

SO 23.10. 2021 15:00

Dubice – Arsenal B

         2:2(na penalty 1:4)

NE 31.10. 2021 14:00

Arsenal B – Svor

          6:2

 

 

 

 

         
         
                        
         
         

Složení týmu:

Daniel Sancho

Hráč
Hráč -  Daniel Sancho

Roman Bliznikov

Hráč
Hráč -  Roman Bliznikov

Vlastimil Rataj

Hráč
Hráč -  Vlastimil Rataj

Jan Berounský

Hráč
Hráč -  Jan Berounský

Lukáš Mikysa

Hráč
Hráč -  Lukáš Mikysa

Jan Chadraba

Hráč
Hráč -  Jan Chadraba

Roman Ladra

Hráč
Hráč -  Roman Ladra

Marek Ladra

Hráč
Hráč -  Marek Ladra

Jan Kadeřábek

Hráč
Hráč -  Jan Kadeřábek

Jiří Jetmar

Hráč
Hráč -  Jiří Jetmar

Martin Havránek

Hráč
Hráč -  Martin Havránek

Stanley Franko

Hráč
Hráč -  Stanley Franko

Josef Košta stř.

Hráč
Hráč -  Josef Košta stř.

Petr Doseděl

Hráč
Hráč -  Petr Doseděl

Martin Šimon

Hráč
Hráč -  Martin Šimon

Roman Bodi

Hráč
Hráč -  Roman Bodi

Tomáš Kucr

Trenér
Trenér -  Tomáš Kucr

Karel Holoun

Vedoucí týmu
Vedoucí týmu -  Karel Holoun

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští domácí zápas: Bude upřesněno_2022, sezona Ročník 2021-2022, Divize B

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Neratovice- Byškovice
34
2.
FK Baník Most-Souš
29
3.
SK Kladno
27
4.
SK Český Brod
25
5.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
25
6.
FK Seko Louny
24
7.
FK Olympie Březová
24
8.
SK Štětí
23
9.
SK Aritma Praha
23
10.
FC Chomutov
20
11.
FK Brandýs n.L.
20
12.
FK Meteor Praha
20
13.
MFK Dobříš
15
14.
FK Ostrov
13
15.
SK Slaný
11
16.
TJ Tatran Rakovník
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace