Info o týmu U19

Soutěž: Česká divize dorostu B

 

Realizační tým: 

Trenér: Lukáš Valta (telefon 728 748 681)

Trenér: Jakub Čvančara ( 732 523 423)

Vedoucí týmu: Josef Košta mladší (721 342 670)

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/1f6d698d-71ef-4a9b-8896-0a760d889396

 

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2021/2022

 
Podzim 2021        
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
1. 22.8.20 13:00 ARS ČL - Slavia Karlovy Vary 3:2
2. 30.8.20 10:00 ARS ČL - Varnsdorf 2:0 
3. 6.9.20 10:00 SEKO Louny - ARS ČL 5:1
4. 12.9.20 13:00 ARS ČL - Most/Souš 1:3
5. 19.9.20 13:00 Sokolov B - ARS ČL 2:1  
6. 26.9.20 13:00 ARS ČL - Ústí n. Labem B odloženo
7. 3.10.20 10:15 FA Jablonec B - ARS ČL 4:1
8. 11.10.20 10:00 ARS ČL - Rakovník  1:2
9. 30.1.21 10:00 Motorlet Praha B - ARS ČL  :
10. 6.2.21 13:00 ARS ČL - Chomutov :
11. 13.2.21 10:00 Junior Děčín - ARS ČL :
12. 20.2.21 13:00 ARS ČL - Slovan Liberec B :
13. 27.2.21 10:00 Dukla Praha B - ARS ČL :
14. 6.3.21 13:00 ARS ČL - FK Teplice :
15. 13.3.21 10:00 VOŠ a SOŠ Roudnice - ARS ČL
 :

 

                      

Jaro 2022

 

       
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
16. 21.3.21 11:00 Slavia Karlovy Vary - ARS ČL : 
17. 27.3.21 10:00 Varnsdorf - ARS ČL  :
18. 3.4.21 10:00 ARS ČL - SEKO Louny :
19. 10.4.21 16:30 Baník Most/Souš - ARS ČL :
20. 17.4.21 13:00 ARS ČL - Baník Sokolov B         :   
21. 24.4.21 10:00 Ústí nad Labem B - ARS ČL :
22. 1.5.21 13:00 ARS ČL - FA Jablonec B : 
23. 8.5.21 17:00 Rakovník - ARS ČL :
24. 15.5.21 13:00 ARS ČL - Motorlet Praha B  :
25. 22.5.21 10:00 Chomutova - ARS ČL :
26. 30.5.21 10:00 ARS ČL - Junior Děčín :
27. 5.6.21 10:00 Slovan Liberec B - ARS ČL :
28. 12.6.21 13.00 ARS ČL - Dukla Praha B :
29. 19.6.21 10:30 FK Teplice - ARS ČL :
30. 27.6.21 10:00 ARS ČL - VOŠ a SOŠ Roudnice
 

 

                      

Složení týmu:

Ivan Hudec

Hráč

Ota Raiter

Hráč

Pavel Havlík

Hráč

Lukáš Proch

Hráč

Tadeáš Hanl

Hráč

Filip Machač

Hráč

Daniel Gregor

Hráč

Adam Líbal

Hráč

Filip Češka

Hráč

Matěj Kucr

Hráč

Dominik Černý

Hráč

Ondřej Zelený

Hráč

Petr Konečný

Hráč

Matouš Volek

Hráč

Lukáš Komárek

Hráč

David Volejník

Hráč

Jakub Kohout

Hráč

Tadeáš Verner

Hráč

Šimon Kendík

Hráč

Michal Svoboda

Hráč

Patrik Kaňkovský

Hráč

František Svoboda

Hráč

Lukáš Volek

Trenér
Trenér -  Lukáš Volek

Jan Verner

Vedoucí týmu

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští domácí zápas: Bude upřesněno_2022, sezona Ročník 2021-2022, Divize B

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Neratovice- Byškovice
34
2.
FK Baník Most-Souš
29
3.
SK Kladno
27
4.
SK Český Brod
25
5.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
25
6.
FK Seko Louny
24
7.
FK Olympie Březová
24
8.
SK Štětí
23
9.
SK Aritma Praha
23
10.
FC Chomutov
20
11.
FK Brandýs n.L.
20
12.
FK Meteor Praha
20
13.
MFK Dobříš
15
14.
FK Ostrov
13
15.
SK Slaný
11
16.
TJ Tatran Rakovník
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace