A tým nestačil na LOKO Praha a vypadává tak z MOL CUPu.

Českolipský Arsenal sehrál 2. kolo MOL CUPu na hřišti účastníka 3. české fotbalové ligy skupiny A,  FK LOKO Praha. V konfrontaci s třetiligovým týmem neuspěl. Českolipský trenér Josef Csaplár k tomu po utkání řekl: „Je to pořád stejné, výkon zajímavý, druhý poločas lepší než první. Drtí nás naprosto hloupé góly, dá se říci skoro všechny vlastní po hloupostech, které hrajeme. Trápí nás to již tři zápasy, dostáváme laciné góly. Nemůžeme si říkat, kluci dobrý, vápno – vápno. Ve druhém poločase jsme měli několik dobrých šancí, ale bez úspěchu.“

FK LOKO Praha – FK Arsenal Česká Lípa 3:1 (2:0)

První gól domácích přišel už v 8. minutě po nepřesné rozehrávce českolipského gólmana Krále, který namazal před vápnem domácímu Weberovi, který přihrál Vaňkovi, a ten potrestal Královu chybu a pražský soupeř rázem vedl 1:0. Po půl hodině hry musel ukázat své dovednosti českolipský gólman Král, když zlikvidoval nebezpečnou střelu Slaniny. Pět minut před koncem první půle měl slabší chvilku českolipský Ješeta, když neuhlídal Weberu, ten okolo něj prošel a domácí šli do dvoubrankového vedení

V úvodu druhé půle mohl skóre snížit Šimon, jenže jeho hlavičku po centru Kopřivy poslal jen do rukou domácího gólmana Štorce. Třetí gól v českolipské síti přišel po rozehrání trestného kopu Rotta, který poslal balón na Vaňkovu hlavu a ten rozvlnil síť v brance hostí, 3:0. Hosté se dočkali jediného úspěchu v 69. minutě po ruce domácího hráče ve vlastním pokutovém území. Hlavní arbitr nařídil penaltu, kterou úspěšně proměnil Šimon, ale pouze snížil na 3:1. Závěr utkání si již domácí pohlídali, zaslouženě postoupili do dalšího kola MOL CUPu.

Domácí trenér Michal Zach utkání okomentoval slovy: „Těžký zápas s velmi kvalitním soupeřem. Důležité bylo, že jsme brzy vstřelili branku. Museli jsme se celý zápas koncentrovat, protože soupeř hrál hodně v předu. Je to velmi cenné vítězství, protože soupeř pracoval velmi dobře, takže jsme rádi za postup.“

Branky: 8´ a 49´Vaněk, 40´Weber – 68´Šimon PK, ŽK 2:2.

Sestava: Král – Krejčík (46´ Hajdo), Ješeta, Kopřiva, Nemšovský (66´Pajkrt) –  Žižka,  Vít, Wesolovsky (82´Wendler), Tsopa (27´Šolc) – Kazda -Šimon