A tým v prvním kole ČFL nestačil na Zápy.

V úvodním kole 3. ČFL B, nedosáhl českolipský Arsenal na vítězství proti favorizovanému celku ze Záp. Před výkopem celý stadion držel minutu ticha za zesnulého bývalého dlouholetého funkcionáře Bc. Petra Kotláře. Čest jeho památce. Domácí trenér Pavel Hradiský k utkání řekl: „První poločas byl spíše boj než fotbal. Moc jsme se neprosazovali. Byly tam nějaké zajímavé akce, ale jinak jsme moc fotbal nehráli. Po změně stran jsme dali rychlý gól, vypadalo to, že se dostaneme do zápasu, ale bohužel třikrát jsme tam propadli v obranné fázi. 1:3 se těžko dorovnává. I když jsme dali gól, potom už nebyl čas.“

FK Arsenal Česká Lípa – SK Zápy 2:3 (0:0)

V prvním poločase obě mužstva předváděla více bojovnosti, než fotbalovou krásu. Hosté byli lehce lepším týmem. Obě mužstva tam měla několik slibných šancí, ale defenzíva obou týmů si s nimi poradila. Vše důležité se událo ve druhém poločase.

V úvodu druhé půle šla Lípa do vedení, kdy Vít vybojoval míč na hranici útočného vápna a potom vyslal přízemní střelu mezi tři tyče zápské branky. Lípa šla do vedení 1:0. Jenže o čtyři minuty později nacentroval Kocourek balón Dubnovi, který se nemýlil a snížil na 1:1. Vedoucí gól hostů zařídil v 61. minut Woitek, když hlavou poslal míč od tyče za Novákova záda a ztrhl vedení hostů na jejich stranu, 1:2. Na 1:3 zvýšil přízemní střelou Štrombach. Na konečných 2:3 upravil výsledek po důrazu v šestnáctce Karel Kaňkovský. V závěrečných minutách si hosté výsledek pohlídali.

Zápský trenér Zdeněk Koukal k utkání řekl: „Vyhráli jsme 3:2, ale byli jsme v utkání šťastnější. Zareagovali jsme rychle na branku domácích. Chceme ale kluky hlavně učit hrát fotbal. Pak jsme dali další dva góly. Potom jsme udělali chybu vzadu, ale naštěstí jsme zápas poté ubránili a dotáhli do vítězného konce.

Branky: 52´Vít, 83´Kaňkovský – 56´Duben, 61´Woitek, 72´Štrombach, rozhodčí Nedvěd, ŽK 1:0. počet diváků: 540

Sestava: Novák (69´Král) – Hajdo, Filip, Dvořák. Ješeta – Kopřiva – Tsopa (46´Kozak), Vít, Kazda (76´Kaňkovský), Pajkrt (69´Šolc) – Šimon

Anglický týden v podání kategorie U14.
...
U10 ovládla předkolo Planeo cupu.
...
Přípravka U9 se zúčastnila planeo cupu.
...
u12 v mostě po dobrém výkonu v utkání těsně prohrála.
U...
kategorie u15 utrpěla v mostě vysoký debakl.
...
U17 vyloupila zatím stoprocentní Roudnici po nevídaném obratu v druhém poločase.