Českolipský Arsenal poprvé zvítězil v jarní části ČFL.

Ve 23.kole Fortuna ČFL B v jarní části českolipský Arsenal si připsal první vítězství. Domácí trenér Pavel Hradiský spokojeně hodnotil: „Dnes důležité vítězství po spoustě remíz, kdy jsme mysleli, že můžeme vyhrát, ale nedávali jsme tutové góly. Dnes nám šlo štěstí naproti, kdy jsme dali dva góly s trochou štěstí. Prvních třicet minut bylo takové oboustranně nahoru dolu. Do druhé půle jsme hráče nabádali, abychom nepropadali, což se nám povedlo. Dali jsme gól a mohli jsme přidat ještě jeden nebo dva. V závěru přišla taková nějaká penalta, ale výsledek 3:1 všichni bereme.“

FK Arsenal Česká Lípa – FK Pardubice „B“ 3:1 (2:0)

Utkání začalo oboustranným oťukáváním. To se změnilo po prvním českolipském gólu, kdy Vít si z rohu narazil s Kazdou, pak to vrátil Kazdovi, ten poslal centr k zadní tyči, kde Šimon před gólmanem Šimůnkem doklepl míč za jeho záda 1:0. V nastaveném čase u postranní čáry Omon přihrál Šimonovi, ten oslovil Halbicha, který našel vlevo Kazdu, který zvláštním obloučkem poslal balón do pardubické svatyně 2:0.

V úvodu druhé půle Šimon z úhlu trefil břevno. Z následující akce, kdy Baláž načechral po lajně centr na Omona, ten prošel do vápna, kde si poradil s obráncem a pak z ostrého úhlu prostřelil pardubického gólmana Šimůnka 3:0. V 78´minutě mohl skóre zvýšit Valenta, jenže jeho střela skončila jen na konstrukci pardubické branky. V 86.minutě po zákroku českolipského gólmana Krále na Brychnáče odpískal sudí pokutový kop, který proměnil Rodrigues Lima 3:1. Závěr si již Lípa pohlídala a připsala si první jarní vítězství.

Branky: 39´Šimon, 45´Kazda, 50´Omon – 86´ Rodrigues Lima (PK); rozhodčí Melichar, ŽK2:2. počet diváků 210.

Sestava České Lípy: Král – Dvořák, Filip, Hajdo (75´ Knejzlík) – Baláž, Vít (75´Valenta), Kazda, Pajkrt – Halbich (65´Ješeta) – Šimon (90´Kaňkovský), Omon (90´Žižka)

Pavel Hradiský odvolán z funkce hlavního trenéra A mužstva.