Sestava: Benda – Kapitán, Mikysa, Bodi R. ml., Černý, Ladra M., Hanl, Kucr M., Bodi M., Lupšák a Kaňkovský – Blizníkov a Sancho

Branky: Kaňkovský 4, Hanl 4, Kucr, Černý, Ladra a Lupšák

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu navečer jsme odehráli další kolo Poháru Libereckého kraje, tentokrát se nám do cesty postavilo mužstvo TJ Doksy. Soupeř naší útočné hře dokázal odolávat pouze 7 minut. Karel Kaňkovský odemkl soupeřovu branku hodně brzy, a v 15. minutě navýšil na 2:0. Odstartoval brankostroj a do poločasu přidali branky Matěj Kucr, Dominik Černý a Marek Ladra. Na hřišti jsme soupeře neviděli. V poločase bylo rozhodnuto, 5:0. Druhý poločas jsme opět hráli jen my, soupeř se snažil ohrožovat naší branku z rychlých protiútoků, ale moc jim to nefungovalo.  Byli jsme to opět my, kdo dobýval obranu soupeře. Když po 10 minutách druhého poločasu vstřelil svojí třetí branku Karel Kaňkovský a když za dalších 10 minut Tadeáš Hanl přidal další dvě branky, bylo definitivně rozhodnuto. Soupeř se nestačil ani nadechnout, což je těžké za stavu 0:8. Na konec zápasu jsme odevzdanému soupeři přidali další 4 branky. Diváci nestíhali počítat měnící se skóre. Zastavili jsme se na 12 vstřelených brankách. Kluci odehráli moc pěkné utkání. S chutí si zastříleli, udrželi jsme vzadu čisté konto, proto patří všem poděkování a pochvala za dobře zvládnuté utkání.

Ještě nás čeká v základní skupině poháru LKFS jeden soupeř, kdy příští týden, v sobotu 2.3. 2024 od 17:00 hod. přijede do České Lípy celek TJ Dynamo Lindava. Z prvního místa tabulky budeme vyhlížet kvalitního soupeře, který je do poháru nasazený.  Los 4.3. 2024 budeme bedlivě sledovat.

Text: Tomáš Kucr

Pavel Hradiský odvolán z funkce hlavního trenéra A mužstva.