FK Arsenal ČL „B“ – FK Nová Ves 7:0 ( 4:0 )

Sestava: Kukucz – Ladra M., Valta L., Bodi R. ml., Kucr M., Kapitán, Mikysa, Štěrba, Švec, Hanl a Blizníkov – Valta D., Bodi M.
Branky: Hanl a Štěrba 3, Mikysa
Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

V sobotu 9.3. 2024 od 17:00 jsme na domácím hřišti nastoupili v odloženém mistrovském utkání proti týmu FK Nová Ves. Utkání jsme začali velmi dobře a hned v 5. minutě otevřel skóre Tadeáš Hanl, který svým důrazem sebral míč soupeřově brankaři a pohodlně do prázdné branky začal náš brankostroj. Kluci přehrávali soupeře a stále jsme ohrožovali soupeřovu branku. Na druhý gól jsme si museli počkat až do 27. minuty, kdy zvýšil na 2:0 Jirka Štěrba, který se k nám vrátil z Nového Boru. Další naší posilou se stal Martin Švec, který k nám přišel ze Sosnové. Oba kluci mají zkušenost s krajským přeborem a Martin byl jeden z hráčů, který uprostřed zálohy řídil průběh hry. Stav 2:0 nás ale pořád neuspokojoval, je to takové ošemetné skóre a chtěli jsme náš náskok navýšit. To se nám povedlo ke konci prvního poločasu, kdy dvěma slepenými brankami jsme zvýšili na poločasový výsledek 4:0. Opět se trefil Tadeáš Hanl a Jirka Štěrba, kdy oba hráči ve druhém poločase přidali každý svojí třetí branku a stvrdili tím svůj hattrick. Jsme rádi, že dostatečně zastoupili zraněného Karla Kaňkovského, který sledoval zápas pouze ze střídačky. Ve druhém poločase se po delší době trefil i Lukáš Mikysa a v 65. minutě jsme vedli už 7:0. Tímto výsledkem skončil i celý zápas. Konec utkání jsme si pohlídali a pohodlně dohráli. Šance na další branky jsme ještě měli, ale vše nemůžeme dávat .
Kluky chválím za nasazení i kvalitu fotbalu, který se musel divákům líbit.

Hned v úterý 12.3. 2024 od 18:30 hod. nastoupíme na domácím hřišti v poháru LKFS proti silnému Hrádku nad Nisou „A“

Text: Tomáš Kucr

Pavel Hradiský odvolán z funkce hlavního trenéra A mužstva.