FK Arsenal ČL  „B“  –  SK VICTORY Jilemnice    5:0   ( 1:0 )

Sestava: Král – Kucr M., Kapitán, Bodi R., Valta L., Ladra M., Švec, Bodi M., Štěrba, Hanl a Kaňkovský – Webera, Migl, Tomíček, Karda, Rasel, Mikysa a Valta D.

Branky: Valta L. 3, Webera a Kaňkovský

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu navečer jsme na domácím trávníku hostili v dalším kole mistrovské soutěže 1.A třídy LBC kraje ambiciózní celek SK VICTORY Jilemnice

Čekali jsme hodně těžké utkání, protože Jilemnice držela dlouho, stejně jako my, neporazitelnost. Utkání se hrálo v hodně velkém tempu a nasazení, byli jsme to my, kdo jsme se více tlačili do zakončení a chtěli brzy naklonit výsledek zápasu na naši stranu. Bohužel jsme v prvním poločase spálili plno šancí, buď míč skončil na tyči, nebo nás vychytal hostující brankář. Takové utkání je vždy hodně vratké, neboť i soupeř mohl skórovat. Po půl hodině dobývání branky soupeře se nám konečně podařilo skórovat, kdy Jilemnici načal Lukáš Valta. Poločas skončil v náš prospěch, 1:0. Pro nás hodně neuspokojivý výsledek. I ve druhém poločase se hrálo nahoru a dolů, chtěli jsme uklidňující branku, kterou nám houževnatý soupeř dlouho neumožňoval. Ve druhém poločase jsme postupně začali prostřídávat a oživovat hru, což se nám povedlo na výbornou a soupeře jsme v posledních 20 minutách doslova přežehlili, kdy jsme Jilemnici nastříleli 4 branky. Soupeř už byl ke konci odevzdaný, za posledních 8 minut jsme Jilemnici dali 3 branky. Podle průběhu mohl být výsledek utkání klidně 10:3. Kluci zvládli těžké utkání s kvalitním soupeřem na jedničku, za což jim patří pochvala. Lukáš Valta se blýskl v utkání hattrickem.

Za týden, v sobotu 7.9. 2024 od 17:00 hod. nastoupíme v Nové Vsi proti loňskému účastníkovi krajského přeboru VTJ Rapidu Liberec

...
u12 v mostě po dobrém výkonu v utkání těsně prohrála.
U...
kategorie u15 utrpěla v mostě vysoký debakl.
...
U17 vyloupila zatím stoprocentní Roudnici po nevídaném obratu v druhém poločase.