Tatran Jablonné – FK Arsenal ČL „B“ 3:9 ( 1:5 )

Sestava: Benda – Rasel, Dvořák, Bodi R., Migl, Ladra, Wendler, Bodi M., Kucr M., Štěrba a Kaňkovský

Branky: Kaňkovský 2, Wendler 2, Webera, Migl, Bodi M., Štěrba a Karda

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu jsme odehráli druhé kolo mistrovské soutěže 1.A třídy libereckého kraje, kdy tentokráte jsme zajížděli do Jablonného v Podještědí, kde nás hostil nám známý Tatran Jablonné.

S Tatranem jsme odehráli již dvě utkání v 1.B třídě, tak jsme trošku věděli, co od soupeře čekat. Do utkání jsme nastoupili, i když bylo velké teplo, s nasazením a mělo to své ovoce, neboť hned ve 4. minutě, po rohovém kopu, se nejlépe ve vápně zorientoval Luky Migl a míč, který propadl soupeřovou obranou, pohodlně uklidil tam, kde ho chceme všichni vidět. Brzké vedení nám dalo klid do kopaček a soupeře jsme postupně tlačili před jeho vlastní branku. Tatran se snažil hrozit z rychlých protiútoků, ale ty jsme celkem v pohodlně zachytávali. Po dvaceti minutách dobývání soupeřovy branky jsme přidali další dva slepené góly, kdy se trefil Jirka Štěrba a z dálky Martin Bodi. Poločas jsme nakonec vyhráli 5:1. Soupeři jsme branku doslova darovali, kdy jsme zbytečně vzadu překombinovali naši rozehru od brankaře. Dvě branky po sobě vstřelil ke konci poločasu Josef Wendler. Do druhého poločasu jsme nastoupili s pohodlným náskokem. Kluci přidali další 4 branky, dvě jsme ještě obdrželi, když jsme zbytečně všichni útočili a tolik nemysleli na zadní vrátka, ale mrzet nás to nemuselo. S výsledkem 9:3 v náš prospěch jsme spokojeni. Střeleckou formu si udržel Karel Kaňkovský, který dal v utkání dvě branky, jednu ze hry a druhou z pokutového kopu a po dvou odehraných kolech se hned usadil na čelo střelců soutěže s 5 brankami. Branku v utkání si dal i Lukáš Webera a náš sváteční střelec, Hynek Karda.

V sobotu 31.8. 2024 hostíme na domácím hřišti od 17:00 hod. v dalším kole mistrovské soutěže ambiciózní celek SK Victory Jilemnice.

...
u12 v mostě po dobrém výkonu v utkání těsně prohrála.
U...
kategorie u15 utrpěla v mostě vysoký debakl.
...
U17 vyloupila zatím stoprocentní Roudnici po nevídaném obratu v druhém poločase.