FK Arsenal ČL  „B“  – TJ Lokomotiva ČL     4:1  ( 3:0 )

Sestava: Kukucz – Lupšák, Bodi, Hanl, Štěrba, Šámal, Mikysa, Valta L, Pajkrt, Krejčík, Hajdo – Blizníkov, Valta D., Karda, Starý

Branky: Valta L., Krejčík, Mikysa a Pajkrt

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V předehrávce posledního kola mistrovské části soutěže 1.B třídy, jsme již v pátek 14.6. 2024 přivítali od 18:00 hod. na domácím hřišti městského rivala TJ Lokomotivu ČL.

Jako každé derby bývá vždy pro diváka atraktivní a tak se na stadionu U Ploučnice sešlo docela dost diváků. Byli jsme to my, kdo držel hned od začátku utkání ve svých rukách. Chtěli jsme odpor soupeře včas zlomit a neudělat ze zápasu zbytečně drama. To se nám i povedlo a již v 6. minutě přehazoval brankaře Lokomotivy, do prázdné branky, Lukáš Valta. Soupeře jsme do žádné větší nebezpečné akce nepouštěli. Byli jsme to opět my,  kdo skóroval a to hned dvěma slepenými brankami jsme šli do vedení 3:0. Trefil se hlavou Patrik Krejčík a dobrou orientaci ve vápně soupeře pak předvedl Lukáš Mikysa, který se ocitl sám před brankařem Lokomotivy a pohodlně skóroval.

Druhý poločas byl z naší strany už udržovací. Výsledek jsme si pohlídali a mohli jsme si užít poháru, který nám byl po zápase předán, pro vítěze soutěže.

Na jaře jsme neztratili ani bod! Těšíme se na výzvy v těžší soutěži.

Text: Tomáš Kucr

Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.