TJ Slovan Vesec  – FK Arsenal ČL  „B“      2:5   ( 1:3 )

Sestava: Kukucz – Mikysa, Kapitán, Rasel, Ladra M., Valta D., Valta L., Štěrba, Bodi M., Hanl a Kaňkovský – Kucr M., Webera, Třeštík, Blizníkov a Karda

Branky: Třeštík 2, Bodi M., Kaňkovský a Valta

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu jsme k dalšímu mistrovskému utkání 1.A třídy zajížděli do Liberce, kde nás hostil tým TJ Slovan Vesec

Do utkání jsme vstoupili náramně a hned v první minutě otevřel Martin Bodi skóre utkání, kdy utekl obraně soupeře a kličkou překonal brankaře. Soupeře to nějak nepoložilo, hrál svoji hru a chtěl i on brzy skórovat. Což se mu také povedlo a ve 13. minutě se hrálo za stavu 1:1 znovu od začátku. Utkání to bylo hodně soubojové, ve Vesci mají užší hřiště, což k takové hře směřuje. My jsme se ale snažili hrát naší technickou hru, která se nám zas tak až moc nedařila. Nicméně jsme soupeři do poločasu přidal ještě dvě branky, kdy se postupně trefili oba Lukášové, Valta a po něm i Třeštík. Ve druhém poločase jsme pokračovali s tím, s čím jsme v prvním skončili, tlačili jsme soupeře před jeho vlastní branku. Hned po 6. odehraných minutách se krásně z přímého kopu trefil Karel Kaňkovský a za stavu 4:1 v náš prospěch už se nám hrálo o poznání lépe. Utkání jsme nakonec dotáhli do vítězného konce a vezeme si z Vesce 3 body.

Nedařila se nám naše kombinační hra, kluci utkání z větší části ubojovali, za což jim patří pochvala.

Za týden, v sobotu hostíme v dalším kole mistrovské soutěže na domácím hřišti celek TJ Tatran Bílý Kostel nad Nisou. Začátek utkání byl stanovený na 16:30 hod.

Text: Tomáš Kucr

Českolipský Arsenal remizoval na venkovním hřišti v Benátkách.