rezerva českolipského arsenalu vstoupila do soutěže vítězně.

FK Arsenal ČL „B“ – Spartak Rychnov 5:0 ( 3:0 )

Sestava: Chadraba – Rasel, Krejčík, Bodi R., Kucr M., Ladra M., Valta, Wendler, Bodi M., Kaňkovský, Žižka – Tomíček, Blizníkov, Valta D., Karda, Lupšák, Migl a Webera

Branky: Kaňkovský 3, Ladra a Webera

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V sobotu jsme hostili, v novém soutěžním ročníku 1.A třídy Libereckého kraje, na domácím hřišti celek Spartak Rychnov.

Premiéra v nové, vyšší soutěži se nám povedla na výbornou. Jako nováček soutěže jsme dokázali přehrát zkušený Rychnov. Výsledek zápasu se zdá jednoznačný, ale musíme být nohama na zemi, neboť soupeř přijel s minimálním počtem hráčů. Když se Rychnovu brzy a nešťastně zranil jejich útočník, hrál tým soupeře téměř celé utkání v oslabení. Bylo by na pováženou takové utkání nezvládnout. Hrálo se nám i líp, když jsme šli brzy do vedení. Už v 11. minutě skóroval Karel Kaňkovský. V podstatě jsme po celé utkání dobývali soupeřovu obranu. Rychnov hrozil z rychlých protiútoků, které jsme dokázali likvidovat. V prvním poločase se trefil ještě Pepa Wendler a krásnou střelou Marek Ladra. Poločasové vítězství 3:0 nás naštěstí neuspalo. Druhý poločas jsme začali opět v nasazení a rychlosti. Soupeře hned dalšími dvěma slepenými brankami 51. a 52 minutě zatížil Karel Kaňkovský a dovršil tak hned v prvním utkání hattrick. Věříme, že Karel má do nové sezóny nabito. Při vedení 5:0 jsme mohli pohodlně vystřídat, aby hráli ostatní. Zbytek utkání jsme si pohlídali a neinkasovali. V brance nás držel zkušený Jan Chadraba, kterého jsme povolali z jeho fotbalového důchodu :).

Všem zúčastněným patří pochvala, soutěžní ročník jsme pojali všichni hodně zodpovědně!

Za týden, v sobotu 24.8. 2024 odehrajeme další mistrovské utkání v nedalekém Jablonném, kde nás od 14:00 hod. hostí místní Tatran.

...
u12 v mostě po dobrém výkonu v utkání těsně prohrála.
U...
kategorie u15 utrpěla v mostě vysoký debakl.
...
U17 vyloupila zatím stoprocentní Roudnici po nevídaném obratu v druhém poločase.