Kategorie u10 zažila svůj první a dokonce úspěšný výjezd.

V sobotu ráno
náš tým poprvé v životě vyrazil na mistrovské utkání za hranice Českolipského okresu do Liberce kde na hřišti Jiskry Vratislavice čekal tým domácích a dalších hostů z Ruprechtic.

První utkání proti domácím jsme začali velmi dobře a po pár minutách jsme vedli dva nula,ale soupeř ukázal , že svou kůži neprodá lacino a zanedlouho skóre srovnal když se borci Arsenalu trápili v koncovce a góly obdrželi z ojedinělých akci soupeře. Poločas utkání nakonec naši borci naklonili na svou stranu a vedli 4:2. Druhá půle již byla z cela v naší režii a i přes neskutečné množství nevyužitých šancí  utkání skončilo výhrou 10:2.
Druhé utkání proti týmu Ruprechtic začalo opatrněji a dlouho byl stav skóre bez branek i když naši borci měli více ze hry. Potom hráči Arsenalu vstřelili dvě šťastné branky a zápas se již dál vyvíjel v náš prospěch a konečný výsledek zápasu byl 13:3 když všechny branky soupeře padli až ve druhém poločase.
I přes dvě výhry měli naše výkony spoustu chyb a nedostatků na kterých budeme i nadále pracovat.
Následující týden odstartujeme v pondělí okresní soutěží proti Mimoni kde dostanou šanci i méně vytížení nebo začínající hráči.Ve čtvrtek nás čeká první kolo celorepublikového turnaje Planeo cup,který se koná u rivalů z Lokomotivy a týden zakončíme v neděli na domácím hřišti proti soupeřům Rapid Liberec a Vesec.
Sestava: Doseděl, Haluza, Dušánek, Vacek,Bilková,Zagyi, Bracháček, Havlíček
Tým starších žáků sérii porážek nepřerušil.