Mladší dorostenci se z Litvínova vrací s plným bodovým ziskem.

FŠ Litvínov – FK Arsenal ČL U17 1:3 (0:1)

V sobotu zavítali mladší dorostenci do města chemiků – Litvínova. Narazili jsme zde na poslední tým tabulky a naším cílem bylo získat první tři jarní body.

Utkání bylo odehráno za krásného slunečného počasí na travnatém hřišti. Pro nás pozitivní změna (poslední utkání jsme odehráli na trávě v září), museli jsme se však s terénem trochu seznamovat. Zpočátku bylo utkání vyrovnané, nemělo bůhvíjaké tempo, ale naši hráči byli ve hře aktivnější. V úvodu utkání jsme řešili situace v poslední třetině hřiště nepřesně a komplikovaně. Zaradovat jsme se mohli až po půlhodině hry, kdy přesně zacílil Jáchym Vrána, kterého vybídl ke skórování kolmicí Adam Eder – 0:1. Za tohoto stavu jsme odcházeli do kabin. Po pauze jsme byli nadále aktivnější, druhou brankovou pojistku přidal opět Jáchym Vrána – 0:2. Když o 5 minut později skóroval Adam Eder, bylo o výsledku rozhodnuto – 0:3. Malou kaňkou byl zbytečný inkasovaný gól chvíli před koncem zápasu, kdy naše koncentrace již polevila. Poděkování patří všem hráčům za předvedený výkon, výsledek má pro nás především psychický význam.

Branky: 88. Langmann – 32. a 68. Vrána, 73. Eder

Sestava: Chaloupka – Slovák, Holický, Melzer – Sláma, Paulus, Červinka, Vrána, Zítko – Eder, Bohatý (Jakoubek, Bilko, Pola)

Trenéři: Šiner, Jandáč

Text: Jandáč