Starší žáci Arsenalu U15 své úvodní soutěžní utkání zvládli.

FK Arsenal ČL U15 – FŠ Litvínov U15  4:1 (2:0)

Na sklonku prázdnin vypukla též soutěž starších žáků. Ve 2. české lize U15 skupiny B jsme přivítali u Ploučnice celek Litvínova.

Na obou týmech bylo znát, že se jedná o úvodní soutěžní utkání. Tempo vzhledem k velkému parnu také nebylo bůhvíjaké. Skóre utkání otevřel proměněnou penaltou Krs, když byl chvíli předtím nešetrně ve vápně zasažen Říha. O chvíli později zapadl centr/střela Holečka s pomocí hráče Litvínova do branky a bylo to 2:0. Takto skončila i první půle.

Ve druhé půli uklízeli míč do sítě z podobných pozic Berger a Schuller a náš náskok byl již čtyřbrankový. Bohužel poslední slovo patřilo hostům, kdy jsme chvíli před koncem inkasovali laciný gól.

Do příštích utkání musíme více šlápnout na plyn, zlepšit se v kombinaci, přesnosti i pohybu. Poslední prázdninový den zajíždíme na horkou půdu do Sokolova.

Branky: 18. Krs (p), 27. Holeček, 44. Berger, 46. Schuller – 76. Šuta

Sestava Arsenalu:

Havránek – Štoček, Bobelák, Vaněk, Krs, Zelinka, Holeček, Schuller, Štrupl, Berger, Říha. (Demeter, Čibera, Rumlena, Holub, Halinár)

MLÁDEŽ
u12 v mostě po dobrém výkonu v utkání těsně prohrála.
U...
MLÁDEŽ
kategorie u15 utrpěla v mostě vysoký debakl.
...
MLÁDEŽ
U17 vyloupila zatím stoprocentní Roudnici po nevídaném obratu v druhém poločase.