u11 se zúčastnila trianglu s pěnčínem a sedmihorkami.

V rámci krajského přeboru v neděli naše U11 odjela na hřiště do Pěnčína, kde se utkala postupně s Pěnčínem a Sedmihorkami.

V prvním zápase jsme byli lepší na míči, aktivnější, snažili jsme se hrát blízko k bráně soupeře a dobře ovládat míč, ale nedařilo se nám zakončovat a poté co jsme neproměnili spoustu šancí, jsme se soupeřem prohráli 8:6, ačkoliv jsme byli herně lepší.

Druhý zápas proti Sedmihorkám jsme pokračovali v tempu a nastaveném trendu jako v zápasu předchozím. Byli jsme aktivnější, zlepšili jsme koncovku, dařilo se nám být i techničtější než soupeř. První poločas jsme vyhráli 7:6. V druhém poločasu už jsme neměli energii, protože jsme měli jen jednoho hráče na střídání pro nemoci. Soupeř toho využil, skóre otočil a vyhrál 10:8.

V okresní soutěži naše U11 v sobotu nastoupila proti domácí Lokomotivě.

Zápas jsme odehráli ve slušném tempu, ale nedařila se nám rozehrávka od brankáře, a dostali jsem několik velmi laciných branek pro našich chybách. Sice jsme byli techničtější než soupeř, ale zápas jsme v celkovém součtu prohráli 10:6. Máme na čem pracovat.

Text: Stanislav Miler

Tým starších žáků sérii porážek nepřerušil.