U12 doma remizovala s Duklou Praha.

FK Arsenal Česká Lípa U12 – FK Dukla Praha U12 3:3 (1:0, 0:1, 2:2)
Branky: 2xLuňák, Mrázek Z.
Sestava: Kubinec, Mrázek Z., Mrázek M., Luňák,Pongo, Novotný, Blecha, Okenko, Vyskočil, Šárovec, Jenčovský.
V dalším soutěžním utkání jsme pokračovali na domácím hřišti, náš soupeř byl tým Dukla Praha, jeden s nejlepších týmů v soutěži.
Od samého začátku bylo utkání vyrovnané, hrané ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. V první třetině se nám podařilo vsítit branku z rohového kopu, prosadil se Zdeněk Mrázek. Šli jsme do vedení 1:0. Druhá třetina navázala na první, plno šancí na obě strany, ale skvěle chytající brankáři nechybovali. Soupeř měl ve druhé třetině více štěstí, když dokázal vyrovnat utkání na stav 1:1. Ve třetí třetině nás soupeř hned z úvodu zaskočil a zvýšil na 1:2. Museli jsme dotahovat, což se nám také povedlo. Po samostatném úniku se prosadil Luňák, který kličkou nedal brankáři sebemenší šanci a srovnal na 2:2. V 89. minutě se domácí Vyskočil rozhodl, že si ze soupeřových hráčů udělá kuželky, nepřijít nedovolenému zákroku, tak se mu to i povedlo. Byl z toho pokutový kop, který s přehledem proměnil Luňák a vedení jsme si vzali na svou stranu. Bohužel soupeř v 91. minutě stihl ještě srovnat. l i tak jsme s bodem a předvedenou hrou spokojení, hráče nezbývá nic jiného než pochválit.
Trenéři U12: Petr Kubinec a Jiří Hanč
Text: Petr Kubinec
Pavel Hradiský odvolán z funkce hlavního trenéra A mužstva.