U12 veze cennou výhru z dalekého Chebu.

FK Hvězda Cheb U12-FK Arsenal Česká Lípa U12 4:6 (0:3,3:2,1:1)

Branky: 2x Blecha, Luňák, Novotný, Németh, Mrázek M.
Sestava: Kubinec, Mrázek Z., Mrázek M., Luňák, Novotný, Németh, Blecha, Okenko, Vyskočil, Šárovec, Zikán.
V dalším soutěžním kole jsme zajížděli do vzdáleného Chebu. Od úvodních minut, jak je naším zvykem, jsme na soupeře nastoupili ve vysokém tempu. Ten měl problém s naší aktivitou a bylo z toho vedení po první třetině 3:0 pro naše barvy.
Do druhé třetiny jsme vstupovali s cílem navázat na tu předchozí, to se nám bohužel nepovedlo a darovali jsme soupeři tři branky. Rázem bylo vyrovnáno. Ještě před koncem druhé třetiny se nám ale podařilo vstřelit další dvě branky a do další třetiny jsme šli s dvougólovým náskokem. Na ten už soupeř nedokázal odpovědět. Sice se mu podařilo vsítit ještě jednu branku, ale to nám také a už jsme pouze upravili výsledek na 4:6.
Další utkání nás čeká v neděli na domácím hřišti proti Baníku Sokolov, těm máme co vracet z podzimu a věříme, že navážeme na předchozí utkání a opět budeme úspěšní.
Trenéři U12: Petr Kubinec a Jiří Hanč
Text: Petr Kubinec
Tým starších žáků sérii porážek nepřerušil.