U13 podlehla silnému Ústí nad Labem.

FK Ústí nad Labem U13 – FK Arsenal Česká Lípa U13 11:4 (3:1,2:2,6:1)

Branky: 2x Luňák, Říha, Babka
Sestava: Kubinec, Mrázek Z., Mrázek M., Luňák, Németh, Blecha, Čerych, Říha, Babka, Raiter, Šárovec, Pillár.
Své první přípravné utkání sehrála U13 proti ligovému Ústí, od úvodních minut jsme věděli, že nás čeká těžké utkání. Sice se nám povedla pěkná akce hned v úvodu a bylo z toho vedení 1:0 pro naše barvy. Soupeř ale po pár minutách srovnal a do konce první třetiny přidal ještě další dvě branky.
Do druhé třetiny jsme šli s cílem navázat na tu první, podařilo se nám vstřelit dvě branky a jak už je naším zvykem, promarnit i plno brankových příležitostí. Ústi i ve druhé třetině vstřelilo také dvě branky, a tak jsme do třetí třetiny šli za stavu 3:5 v náš neprospěch.
Třetí třetina se nám moc nepovedla, odpadli jsme fyzicky a soupeř nás přehrál rozdílem třídy.
Na závěr musíme říci, že jsme sehráli kvalitní utkání s kvalitním soupeřem a jsme až na třetí třetinu s naším výkonem spokojení.
Trenéři U13: Petr Kubinec a Jiří Hanč
Text: Petr Kubinec
U17 nestačila na dobře organizovaný Meteor.