U14 na domácí půdě porazila hvězdu cheb.

FK Arsenal Česká Lípa U14 – FK HVĚZDA CHEB U14  2 : 1 (0:1)

Branky Arsenalu : Jánský , Löffelmann
Sestava Arsenalu: Kaufman – Vrba , Novotný , Holub . Schmied , Komberec , Kadlec, Halinár , Sýkora , Mirga , Löffelmann( Chadima , Hofman , Bodi , Nepraš , Jánský)
V dalším mistrovském utkání jsme na domácí UMT hostili kluky z Chebu.
V prvním poločase byli hosté lepší a po zásluze se dostali do vedení ve 32. minutě, když se prosadil Adam Bednařík. Další šance které jsme hostům nabídli naším špatným výkonem, soupeř naštěstí nepotrestal.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně my a vytvářeli jsme si šance. Hra se odehrávala převážně na hostující polovině a v 56. minutě jsme se dočkali vyrovnání, když se k propadlému balonu po standartní situaci dostal Miky Jánský a prostřelil výborně chytajícího brankáře hostů. Bylo vyrovnáno, ale my chtěli více. Vedení na naší stranu strhl v 65. minutě Ondra Löffelmann, který dostal pěkný míč z levé strany a trefil se přesně k tyči. Stav 2:1 vydržel až do konce utkání a připisujeme si 3 body do tabulky.
Kluci si zaslouží pochvalu hlavně za druhý poločas, kde jsme předvedli zajímavý výkon .

Text: Martin Havránek

Tým starších žáků sérii porážek nepřerušil.