U14 nezvádla souboj s Aritmou Praha.

SK Aritma Praha – FK Arsenal Česká Lípa 1:0 (0:0)

Sestava: Havránek – Vaněk, Krs, Holub – Štoček, Zelinka, Sýkora, Halinár, Berger – Říha, Grolmus (Mrázek, Löffelmann, Čibera, Schuller)
K dalšímu mistrovskému utkání jsme jeli do Prahy – Suchdola, kde své domácí utkání hraje Aritma.
Vstup do utkání jsme měli aktivní a hned ve 2. minutě trefil Michal Grolmus brankovou konstrukci . V dalším průběhu prvního poločasu jsme byli aktivnější, ale koncovka nás opět trápila. Domácí si vytvořili jen jednu vážnější šanci a s tou jsme si poradili.
Druhý poločas začal podobně, byli jsme aktivní, více na míči, ale jen po velké vápno. Pak jsme bohužel v 60. minutě po naší špatně rozehrané standartní situace nezachytili rychlý brejk a domácí kapitán Řeháček se trefil přesně k tyči. Za stavu 1:0 jsme vše vrhli do útoku, měli jsme i několik nadějných příležitostí, ale bohužel se nám nepodařilo utkání alespoň zremizovat. Smolná prohra, ale když nevstřelíme branku, tak můžeme těžko pomýšlet na body.
Další utkání hrajeme ve středu 29.5. od 18:00 na domácím hřišti proti Junioru Chomutov.
Text: Martin Havránek
Tým starších žáků sérii porážek nepřerušil.