u14 si připsala důlěžitou výhru se slavojem vyšehrad.

FK Slavoj Vyšehrad U14  – FK Arsenal Česká Lípa U14  1 : 4 (1:1)

Sestava Arsenalu: Chadima – Vrba , Novotný , Holub , Schmied – Černý , Halinár , Kadlec , Jánský , Nepraš – Löffelmann ( Kaufman, Mirga , Hofman,Bodi,Komberec,Havránek)
Branky Arsenalu : Kadlec , Komberec , Halinár , Mirga
V sobotu v pravé poledne jsme hráli v Praze v Krči proti Slavoji Vyšehrad .
Začátek utkání se nám moc nepovedl a v 6. minutě jsme inkasovali po zbytečné ztrátě u našeho velkého vápna. Nám se od začátku nedařilo, domácí byli lepší a měli i několik zajímavých zakončení. Ve 20. minutě udělali domácí velkou chybu a stoper fauloval Mikyho Jánského, který by šel sám na branku a tak následovala červená karta. Z přímého kopu se trefil přesně pod břevno Standa Kadlec a bylo vyrovnáno. Za stavu 1:1 jsme otěže zápasu převzali do rukou my a jen několik nepochopitelných rozhodnutí pomezního rozhodčího nás stálo několik nadějných brankových příležitostí. Takže poločas 1:1.
Do druhého poločasu jsme prostřídali a hlavně jsme chtěli utkání zvládnout jak herně, tak i výsledkově a to se nám povedlo. Ve 45. minutě se po pěkné nahrávce Ondry Löffelmanna trefil Šimon Komberec, který udělal kličku brankáři a poslal nás do vedení. V 51. minutě nás do dvoubrankového vedení dostal Kuba Halinár, když se trefil hlavou po rohovém kopu. Pak jsme měli další šance, ale vedení se nám povedlo navýšit až v 59. minutě, když se pěkně z hranice velkého vápna trefil Mára Mirga. Další šance jsme bohužel už nevyužili a tak jsme v utkání zvítězili 4:1.
Určitě nám hodně pomohlo vyloučení domácího hráče , protože jinak by to určitě bylo o hodně těžší utkání. Za zmínku stojí ještě hrací plocha , která byla úplně v katastrofickém stavu.
Text: Martin Havránek
Tým starších žáků sérii porážek nepřerušil.