U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.

V sobotu naši starší žáci U15 odjeli na hřiště TJ Ruzyně, kde se utkali s domácí Duklou Praha.
Už od začátku bylo jisté, kdo je favoritem utkání. Domácí Dukla v čele s reprezentantem Cibulkou  byla ve všem rychlejší a důraznější a už po osmnacti minutách vedla 4:0. Ve 28. minutě se podařilo snížit Hlavinkovi a nám se podařilo vyrovnat hru. Do poločasu se však skóre nezměnilo.
V druhé polovině zápasu byl obraz hry stejný. Dukla postupně vstřelila další 4 góly. Nám se naše 3 šance nepodařilo zakončit, proto jsme v druhém poločase neskórovali a účet utkání se uzavřel na výsledku 8:1.
Může nás těšit, že ze 13ti branek, které Dukla za celou soutěž obdržela, se nám podařilo vstřelit 3. Pro naše hráče to byla dobrá zkušenost hrát s takto vyspělým a kvalitním týmem.
Dukla Praha – Arsenal Česká Lípa  8:1  (4:1)  –  Hlavinka