U15 si na venkovním hřišti poradila s Aritmou Praha.

U15 Aritma Praha – Arsenal Česká Lípa  2:3 (0:2)
Hlavinka 2x, Doležal

V sobotu 25. května jsme odjeli na Aritmu Praha na hezky upravené travnaté hřiště.

Také se snahou odčinit domácí porážku jsme vstoupili do utkání velice aktivně, po dvou neproměněných šancích a dvou vstřelených gólech Hlavinkou jsme vedli ve 22. minutě už 0:2. Potom jsme zbývající část prvního poločasu dominovali, pokračovali jsme v kombinační hře a v dobrém pohybu, mohli jsme vstřelit další 2 góly, ale naše šance jsme bohužel neproměnili.
Druhý poločas se nám nepovedl, začali jsme prohrávat souboje, nebyli tak pohybliví, v naší rozehře se objevily chyby a špatná řešení situací, což vedlo ve 46. minutě ke snížení a v 59. minutě dokonce k vyrovnání skóre, když se 2x prosadil domácí List.
Po vyrovnání skóre se hra vyrovnala a hrálo se mezi vápny. Opticky jsme byli lepší, ale skóre se neměnilo. Některé rozběhnuté akce ani jeden z týmů nebyl schopen dohrát do konce, protože obrany dominovaly nad útoky. Až 3 minuty před koncem a dlouhém odkopnutém míči šel Hlavinka do souboje s dvěma obránci, přinutil je k chybě a Doležal sám před brankářem proměnil. Zajistil nám 3 body a 5 kol před koncem jistotu záchrany.
Sestava: Demeter – Houdek, Havelka, Tsedendamba – Pola, Hron, Štrupl, Duda, Zajkr – Hlavinka, Doležal
Tým starších žáků sérii porážek nepřerušil.