Žáci z U14 s přehledem porazili domácí děčínský Junior.

Junior Děčín U14 – FK ARSENAL ČL U14 3:8 (2:3)

Branky Arsenalu: Grolmus 6x, Berger, Schuller
Sestava Arsenalu: Havránek – Mrázek, Vaněk, Krs, Brandstein – Baier, Schuller, Halinár, Jánský, Čibera – Grolmus (Berger, Sýkora)
K dalšímu přípravnému utkání jsme jeli do nedalekého Děčína, se kterým se potkáváme v divizní soutěži.
Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a ve 14. minutě jsme vedli o dvě branky, k tomu jsme ještě další šance neproměnili. Bohužel pak jsme si vybrali slabou 5ti minutovku a domácí vyrovnali. Nakonec jsme se ještě jednou prosadili v prvním poločase, takže na poločasovou pauzu se šlo za stavu 2:3. V druhém poločase jsme pořád pokračovali v aktivní hře a hlavně jsme proměňovali brankové příležitosti, i když vstřelených branek mohlo být ještě více. Domácí se ve druhém poločase prosadili jen jednou, a to když jsme nechali hodně prostoru domácímu založníkovi, který se trefil z velkého vápna. Střelecky se dařilo hlavně Michalovi Grolmusovi, který domácím vstřelil 6 branek, další branky vstřelili Rafa Berger a Kuba Schuller. Pochvala pro kluky za to, jak jsme k utkání přistoupili, a že chtěli pořád hrát aktivně a pořád jsme se tlačili do zakončení.
Text: Martin Havránek
U17 nestačila na dobře organizovaný Meteor.