Info o týmu U13

Info o týmu U13

Soutěž: Krajský přebor Fotbalservis U13 (Lbc kraj)

 

Realizační tým: 

Trenér: Pavel Šanda (telefon 606 112 661)

Asistent trenéra: Jan Ševčík (telefon 720 589 217)

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/6107b6e0-f97d-4e54-b38a-881d5e63f749

 

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2020/2021

 
Podzim 2020        
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
3. 5.9.20 11:15 Semily- ARS ČL 5:3
13. 9.9.20 17:15 ARS ČL - Jilemnice 8:0
4. 13.9.20 11:15 ARS ČL - Rapid Lbc 1:4
5. 19.9.20 11:15 Loko ČL - ARS ČL 6:7
14. 23.9.20 17:45 Liberec - ARS ČL 3:0
6. 27.9.20 15:45 ARS ČL - Doubí 6:1
7. 3.10.20 11:15 ARS ČL - Hrádek n.N. 7:1
15. 7.10.20 17:45 ARS ČL - Nový Bor 3:2
8. 10.10.20 11:15 Železný Brod - ARS ČL  1:7
9. 17.10.20 11:15 ARS ČL - Turnov odloženo
1. 28.10.20 11:15 Stráž p. R. - ARS ČL odloženo
11. 31.10.20 11:15 ARS ČL - Studenec odloženo
12. 8.11.20 16.15 FA Jablonec - ARS ČL odloženo
2. 14.11.20 11:15 ARS ČL - Velké Hamry odloženo

 

                    
Jaro 2021        
         
Kolo Datum            Výkop   Utkání  Výsledek 
2. 20.3.21 11:15 ARS ČL Velké Hamry  
1.     Stráž pod Ralskem - ARS ČL  
11.     ARS ČL - Studenec  
12.     FA Jablonec - ARS ČL  
9.     ARS ČL - Turnov  
         
         
         
         
         
         
         
         
         
       
       

Složení týmu:

Vojtěch Procházka

Hráč

Jan Kuchař

Hráč

Kryštof Kubát

Hráč

Jáchym Hofman

Hráč

Ondřej Havelka

Hráč

Adam Doňar

Hráč

Zdeněk Žampach

Hráč

Denis Dener

Hráč

Anna Ševčíková

Hráč

Martin Šefčík

Hráč

Jan Šafránek

Hráč

Radim Stehlík

Hráč

Jan Ševčík

Trenér

Pavel Šanda

Trenér

Lucie Ševčíková

Trenér

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští zápas: 31.7.2021, 10.15, Arsenal- Aritma Praha, sezona Ročník 2021-2022, Divize B

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Seko Louny
0
2.
FK Ostrov
0
3.
FK Meteor Praha
0
4.
FK Baník Most-Souš
0
5.
SK Štětí
0
6.
MFK Dobříš
0
7.
SK Český Brod
0
8.
SK Slaný
0
9.
TJ Tatran Rakovník
0
10.
FK Olympie Březová
0
11.
SK Kladno
0
12.
SK Aritma Praha
0
13.
FC Chomutov
0
14.
FK Brandýs n.L.
0
15.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
0
16.
FK Neratovice- Byškovice
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace