Info o týmu U12

Info o týmu U12

Soutěž: I.A třída Fotbalservis U13 (Lbc kraj)

 

Realizační tým: 

Trenér: Petr Doseděl (telefon 734 658 215, email: dosik2@seznam.cz)

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/3079a264-b47b-4acf-85b1-4933b153cf2d

 

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2020/2021

 
Podzim 2020        
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
3. 5.9.20 11:15 Semily- ARS ČL 5:4
13. 9.9.20 17:15 ARS ČL - Jilemnice 7:1
4. 13.9.20 11:15 ARS ČL - Rapid Lbc 6:3
5. 19.9.20 11:15 Loko ČL - ARS ČL 1:12
14. 23.9.20 17:45 Ruprechtice - ARS ČL 13:2
6. 27.9.20 15:45 ARS ČL - Doubí 2:0
7. 3.10.20 11:15 ARS ČL - Krásná Studánka 0:2
15. 7.10.20 17:45 ARS ČL - Nový Bor 11:1
8. 10.10.20 11:15 Železný Brod - ARS ČL  2:11
9. 17.10.20 11:15 ARS ČL - Turnov odloženo
1. 28.10.20 11:15 Stráž p. R. - ARS ČL odloženo
11. 31.10.20 11:15 ARS ČL - Sedmihorky odloženo
12. 8.11.20 16.15 FA Jablonec - ARS ČL odloženo
2. 14.11.20 11:15 ARS ČL - Velké Hamry odloženo

 

                      
Jaro 2021        
         
Kolo Datum            Výkop   Utkání  Výsledek 
2. 20.3.21 11:15 ARS ČL Velké Hamry  
1.     Stráž pod Ralskem - ARS ČL  
11.     ARS ČL - Sedmihorky  
12.     FA Jablonec - ARS ČL  
9.     ARS ČL - Turnov  
         
         
         
         
         
         
         
         
         
       
       

Složení týmu:

Jiří Houdek

Hráč

Kristián Holík

Hráč

David Duda

Hráč

Mikuláš Beitler

Hráč

Telmuun Tsedendamba

Hráč

Tselmuun Sugardorj

Hráč

Filip Socha

Hráč

Nela Raselová

Hráč

Ondřej Pavlíček

Hráč

Antonín Kříž

Hráč

Petr Doseděl

Trenér

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští zápas: 31.7.2021, 10.15, Arsenal- Aritma Praha, sezona Ročník 2021-2022, Divize B

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Seko Louny
0
2.
FK Ostrov
0
3.
FK Meteor Praha
0
4.
FK Baník Most-Souš
0
5.
SK Štětí
0
6.
MFK Dobříš
0
7.
SK Český Brod
0
8.
SK Slaný
0
9.
TJ Tatran Rakovník
0
10.
FK Olympie Březová
0
11.
SK Kladno
0
12.
SK Aritma Praha
0
13.
FC Chomutov
0
14.
FK Brandýs n.L.
0
15.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
0
16.
FK Neratovice- Byškovice
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace