Info o týmu U19

Soutěž: Česká divize dorostu B

Realizační tým: 

Trenér: Lukáš Valta (telefon 728 748 681)

Asistent trenéra: Jan Starý ( telefon 721 908 421)

Vedoucí týmu: Josef Košta mladší (721 342 670)

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/1f6d698d-71ef-4a9b-8896-0a760d889396

 

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2021/2022

 
Podzim 2021        
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
1. 11.8.21 15:30 ARS ČL - FK Teplice 3:5
2. 15.8.21 11:00 ARS ČL - FC Slavia Karlovy Vary 1:3 
3. 22.8.21 10:00 ARS ČL    - FK Varnsdorf 3:2
4. 25.8.21 10:00 VOŠ a SOŠ Roudnice -ARS ČL  6:1
5. 28.8.21 10:00 FK Seko Louny - ARS ČL  2:1  
6. 4.9.21 10:15 ARS ČL - Baník Most/Souš 8:2
7. 11.9.21 13:00 FK Baník Sokolov - ARS ČL 5:1
8. 18.9.21 13:30 ARS ČL - FK Ústí nad Labem  5:3
9. 25.9.21 10:15 FK Jablonec - ARS ČL  8:2
10. 28.9.21 10:15 FK Dukla Praha B - ARS ČL 6:1
11. 3.10.21 10:00 ARS ČL -FC Háje Jižní město    4:1
12. 9.10.21 10:00 SK Motorlet Praha -  ARS ČL 3:3
13. 17.10.21 10:00 ARS ČL - FC Chomutov    2:0
14. 23.10.21 11:00 FK Junior Děčín -  ARS ČL  0:2
15. 30.10.21 10:00 ARS ČL - FC Slovan Liberec B 4:1

 

                      

Jaro 2022

 

       
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
16. 12.3.22 14:30 Slavia Karlovy Vary - ARS ČL : 
17. 19.3.22 15:00 FK Varnsdorf - ARS ČL  :
18. 26.3.22 15:00 ARS ČL - SEKO Louny :
19. 2.4.22 16:30 Baník Most/Souš - ARS ČL :
20. 9.4.22 16:30 ARS ČL - Baník Sokolov B          :   
21. 16.4.22 17:00 Ústí nad Labem B - ARS ČL :
22. 23.4.22 17:00 ARS ČL - FA Jablonec B : 
23. 30.4.22 17:00 FC Háje Jižní město - ARS ČL :
24. 7.5.22 17:00 ARS ČL - Motorlet Praha B  :
25. 14.5.22 17:00 FC Chomutov - ARS ČL :
26. 21.5.22 17:00 ARS ČL - Junior Děčín :
27. 28.5.22 17:00 Slovan Liberec B - ARS ČL :
28. 4.6.22 17:00 ARS ČL - Dukla Praha B :
29. 11.6.22 17:00 FK Teplice - ARS ČL :
30. 18.6.22 17:00 ARS ČL - VOŠ a SOŠ Roudnice
:

 

                      

Složení týmu:

Patrik Krejčík

Hráč
Hráč -  Patrik Krejčík

Ota Raiter

Hráč
Hráč -  Ota Raiter

David Valta

Hráč
Hráč -  David Valta

Filip Machač

Hráč
Hráč -  Filip Machač

Oliver Řezníček

Hráč
Hráč -  Oliver Řezníček

Matěj Kucr

Hráč
Hráč -  Matěj Kucr

Adam Vít

Hráč
Hráč -  Adam Vít

Šimon Kendík

Hráč
Hráč -  Šimon Kendík

Josef Wendler

Hráč
Hráč - Josef Wendler

Tadeáš Hanl, číslo dresu 14

Hráč
Hráč -  Tadeáš Hanl, číslo dresu 14

Aleš Kukucz

Hráč
Hráč -  Aleš Kukucz

Filip Češka

Hráč
Hráč -  Filip Češka

Dušan Kubát

Hráč
Hráč - Dušan Kubát

Martin Babic

Hráč
Hráč -  Martin Babic

Ondřej Zelený

Hráč
Hráč -  Ondřej Zelený

Vojtěch Kříž, číslo dresu 21

Hráč
Hráč -  Vojtěch Kříž, číslo dresu 21

Matouš Volek

Hráč
Hráč -  Matouš Volek

Lukáš Třeštík

Hráč
Hráč -  Lukáš Třeštík

David Volejník

Hráč
Hráč -  David Volejník

Vladislav Pelc

Hráč
Hráč - Vladislav Pelc

František Svoboda

Hráč
Hráč -  František Svoboda

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští domácí zápas FK Arsenal_SK Štětí, 20.8.2022, 10:15 hod., sezona Tabulka Divize B 2022/2023

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
F.K. Seko Louny
6
2.
SK Újezd Praha 4
6
3.
FC Chomutov
6
4.
SK Kladno
6
5.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
6
6.
T.J. Sokol Libiš
4
7.
Sportovní klub Kosmonosy
4
8.
FK Admira Praha
3
9.
FK Olympie Březová
1
10.
FK Meteor Praha VIII
1
11.
FK Neratovice-Byškovice
1
12.
FK Hvězda Cheb
1
13.
SK Stap-Tratec Vilémov
0
14.
SK Štětí
0
15.
SK Slaný
0
16.
SK Český Brod
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace