Info o týmu U19

Soutěž: Česká divize dorostu B

Realizační tým: 

Trenér: Lukáš Valta (telefon 728 748 681)

Trenér: Jakub Čvančara ( 732 523 423)

Vedoucí týmu: Josef Košta mladší (721 342 670)

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/1f6d698d-71ef-4a9b-8896-0a760d889396

 

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2021/2022

 
Podzim 2021        
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
1. 11.8.21 15:30 ARS ČL - FK Teplice 3:5
2. 15.8.21 11:00 ARS ČL - FC Slavia Karlovy Vary 1:3 
3. 22.8.21 10:00 ARS ČL    - FK Varnsdorf 3:2
4. 25.8.21 10:00 VOŠ a SOŠ Roudnice -ARS ČL  6:1
5. 28.8.21 10:00 FK Seko Louny - ARS ČL  2:1  
6. 4.9.21 10:15 ARS ČL - Baník Most/Souš 8:2
7. 11.9.21 13:00 FK Baník Sokolov - ARS ČL 5:1
8. 18.9.21 13:30 ARS ČL - FK Ústí nad Labem  5:3
9. 25.9.21 10:15 FK Jablonec - ARS ČL  8:2
10. 28.9.21 10:15 ARS ČL - FK Dukla Praha B 6:1
11. 3.10.21 10:00 ARS ČL -FC Háje Jižní město    4:1
12. 9.10.21 10:00 SK Motorlet Praha -  ARS ČL 3:3
13. 17.10.21 10:00 ARS ČL - FC Chomutov    2:0
14. 23.10.21 11:00 FK Junior Děčín -  ARS ČL  0:2
15. 30.10.21 10:00 ARS ČL - FC Slovan Liberec B 4:1

 

                      

Jaro 2022

 

       
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
16. 12.3.22 14:30 Slavia Karlovy Vary - ARS ČL : 
17. 19.3.22 15:00 FK Varnsdorf - ARS ČL  :
18. 26.3.22 15:00 ARS ČL - SEKO Louny :
19. 2.4.22 16:30 Baník Most/Souš - ARS ČL :
20. 9.4.22 16:30 ARS ČL - Baník Sokolov B          :   
21. 16.4.22 17:00 Ústí nad Labem B - ARS ČL :
22. 23.4.22 17:00 ARS ČL - FA Jablonec B : 
23. 30.4.22 17:00 FC Háje Jižní město - ARS ČL :
24. 7.5.22 17:00 ARS ČL - Motorlet Praha B  :
25. 14.5.22 17:00 FC Chomutov - ARS ČL :
26. 21.5.22 17:00 ARS ČL - Junior Děčín :
27. 28.5.22 17:00 Slovan Liberec B - ARS ČL :
28. 4.6.22 17:00 ARS ČL - Dukla Praha B :
29. 11.6.22 17:00 FK Teplice - ARS ČL :
30. 18.6.22 17:00 ARS ČL - VOŠ a SOŠ Roudnice
:

 

                      

Složení týmu:

Jakub Čvančara

Asistent trenéra
Asistent trenéra -  Jakub Čvančara

David Valta

Hráč
Hráč -  David Valta

Filip Machač

Hráč
Hráč -  Filip Machač

Oliver Řezníček

Hráč
Hráč -  Oliver Řezníček

Matěj Kucr

Hráč
Hráč -  Matěj Kucr

Adam Vít

Hráč
Hráč -  Adam Vít

Šimon Kendík

Hráč
Hráč -  Šimon Kendík

Josef Wendler

Hráč
Hráč - Josef Wendler

Tadeáš Hanl

Hráč
Hráč -  Tadeáš Hanl

Aleš Kukucz

Hráč
Hráč -  Aleš Kukucz

Filip Češka

Hráč
Hráč -  Filip Češka

Dušan Kubát

Hráč
Hráč - Dušan Kubát

Martin Babic

Hráč
Hráč -  Martin Babic

Ondřej Zelený

Hráč
Hráč -  Ondřej Zelený

Vojtěch Kříž

Hráč
Hráč -  Vojtěch Kříž

Matouš Volek

Hráč
Hráč -  Matouš Volek

Lukáš Třeštík

Hráč
Hráč -  Lukáš Třeštík

David Volejník

Hráč
Hráč -  David Volejník

Vladislav Pelc

Hráč
Hráč - Vladislav Pelc

František Svoboda

Hráč
Hráč -  František Svoboda

Patrik Krejčík

Hráč
Hráč -  Patrik Krejčík

Ota Raiter

Hráč
Hráč -  Ota Raiter

Lukáš Valta

Trenér
Trenér -  Lukáš Valta

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští domácí zápas: 19.3.2022, 10:15, ARSENAL-BRANDÝS, sezona Ročník 2021-2022, Divize B

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Neratovice- Byškovice
34
2.
FK Baník Most-Souš
29
3.
SK Kladno
27
4.
SK Český Brod
25
5.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
25
6.
FK Seko Louny
24
7.
FK Olympie Březová
24
8.
SK Štětí
23
9.
SK Aritma Praha
23
10.
FC Chomutov
20
11.
FK Brandýs n.L.
20
12.
FK Meteor Praha
20
13.
MFK Dobříš
15
14.
FK Ostrov
13
15.
SK Slaný
11
16.
TJ Tatran Rakovník
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace