Info o týmu U17

Soutěž: Česká divize dorostu B

 

Realizační tým: 

Trenér: Jaroslav Ruč (telefon 731 880 522)

Trenér: Jakub Čvančara (telefon 732 523 423)

Vedoucí mužstva: Josef Košta mladší (telefon 721 342 670)

 
 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/8e2b7c44-71ca-48f8-a030-1deec635704e

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2021/2022

 

Podzim 2020

       
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
1. 22.8.20 15:15 ARS ČL - Slavia Karlovy Vary 2:3
2. 30.8.20 12:15 ARS ČL - Varnsdorf 7:2 
3. 6.9.20 12:15 SEKO Louny - ARS ČL 2:6
4. 12.9.20 15:15 ARS ČL - Most/Souš 8:4
5. 19.9.20 15:15 Sokolov B - ARS ČL 8:1  
6. 26.9.20 15:15 ARS ČL - Ústí n. Labem B odloženo
7. 3.10.20 12:30 FA Jablonec B - ARS ČL 9:0
8. 11.10.20 12:15 ARS ČL - Rakovník  5:3
9. 30.1.21 12:15 Motorlet Praha B - ARS ČL  :
10. 6.2.21 15:15 ARS ČL - Chomutov :
11. 13.2.21 12:15 Junior Děčín - ARS ČL :
12. 20.2.21 15:15 ARS ČL - Slovan Liberec B :
13. 27.2.21 12:15 Dukla Praha B - ARS ČL :
14. 6.3.21 15:15 ARS ČL - FK Teplice :
15. 13.3.21 12:15 VOŠ a SOŠ Roudnice - ARS ČL
 :

 

                      

Jaro 2021

 

       
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
16. 21.3.21 13:15 Slavia Karlovy Vary - ARS ČL : 
17. 27.3.21 12:15 Varnsdorf - ARS ČL  :
18. 3.4.21 15:15 ARS ČL - SEKO Louny :
19. 10.4.21 16:30 Baník Most/Souš - ARS ČL :
20. 17.4.21 15:15 ARS ČL - Baník Sokolov B         :   
21. 24.4.21 12:15 Ústí nad Labem B - ARS ČL :
22. 1.5.21 15:15 ARS ČL - FA Jablonec B : 
23. 8.5.21 17:00 Rakovník - ARS ČL :
24. 15.5.21 15:15 ARS ČL - Motorlet Praha B  :
25. 22.5.21 12:15 Chomutov - ARS ČL :
26. 30.5.21 12:15 ARS ČL - Junior Děčín :
27. 5.6.21 12:15 Slovan Liberec B - ARS ČL :
28. 12.6.21 15.15 ARS ČL - Dukla Praha B :
29. 19.6.21 12:45 FK Teplice - ARS ČL :
30. 27.6.21 12:15 ARS ČL - VOŠ a SOŠ Roudnice
 

 

                      

Složení týmu:

Martin Šulc

Hráč

Samuel Jandl

Hráč

Oliver Řezníček

Hráč

Martin Doležal

Hráč

Tomáš Rasel

Hráč

Matěj Diviš

Hráč

Josef Majerech

Hráč

Roman Bodi

Hráč

Jakub Lacina

Hráč

Martin Babic

Hráč

Lukáš Webera

Hráč

Aleš Kukucz

Hráč

Milan Vlasák

Hráč

Matěj Kucr

Hráč

Adam Vít

Hráč

Vojtěch Kříž

Hráč

David Valta

Hráč

Patrik Krejčík

Hráč

Lukáš Třeštík

Hráč

Josef Král

Hráč

Adam Tomíček

Hráč

Jonáš Kendík

Hráč

Jakub Čvančara

Trenér

Lukáš Valta

Trenér

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští domácí zápas: 16.10.2021, 10:15, Arsenal- SK Slaný, sezona Ročník 2021-2022, Divize B

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Neratovice- Byškovice
29
2.
FK Baník Most-Souš
26
3.
SK Kladno
23
4.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
21
5.
FK Seko Louny
20
6.
FK Olympie Březová
20
7.
FC Chomutov
18
8.
SK Štětí
18
9.
SK Český Brod
18
10.
FK Brandýs n.L.
18
11.
SK Aritma Praha
17
12.
FK Meteor Praha
14
13.
MFK Dobříš
13
14.
SK Slaný
10
15.
FK Ostrov
7
16.
TJ Tatran Rakovník
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace