Info o týmu U17

Soutěž: Česká divize dorostu B

Realizační tým: 

Trenér: Jaroslav Ruč (telefon 731 880 522)

Trenér: Jakub Čvančara (telefon 732 523 423)

Vedoucí mužstva: Josef Košta mladší (telefon 721 342 670)

 
 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/8e2b7c44-71ca-48f8-a030-1deec635704e 

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2021/2022

 

Podzim 2021

       
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
1. 15.8. 13:15 ARS ČL - Slavia Karlovy Vary 3:0
2. 22.8. 12:15 ARS ČL - Varnsdorf 5:2 
3. 25.8. 12:15 Roudnice n.L. - ARS ČL 1:2
4. 4.9. 12:30 ARS ČL - Most/Souš 6:0
5. 11.9. 15:15 Sokolov B - ARS ČL 3:2  
6. 18.9. 15:45 ARS ČL - Ústí n. Labem B 3:3
7. 25.9. 12:30 FA Jablonec B - ARS ČL 2:2
8. 28.9. 12:30 Dukla Praha - ARS ČL 5:1
9. 3.10. 12:15 ARS ČL - Fc Háje  3:4
10. 9.10. 12:30 Sk Motorlet Praha - ARS ČL 4:0
11. 17.10. 12:15 ARS ČL - Chomutov 3:1
12. 17.10. 15:15 Fk Junior Děčín - ARS ČL 7:5
13. 27.10. 12:15 ARS ČL - Slovan Liberec 0:7
14. 11.11. 17:45 ARS ČL - Teplice 1:9

 

                      

Jaro 2022

 

       
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
16. 12.3.22 14:30 Slavia Karlovy Vary - ARS ČL : 
17. 19.3.22 15:00 Varnsdorf - ARS ČL  :
18. 26.3.22 15:00 ARS ČL - SEKO Louny :
19. 2.4.22 16:30 Baník Most/Souš - ARS ČL :
20. 9.4.22 16:30 ARS ČL - Baník Sokolov B         :   
21. 16.4.22 17:00 Ústí nad Labem B - ARS ČL :
22. 23.4.22 17:00 ARS ČL - FA Jablonec B : 
23. 30.4.22 17:00 FC Háje Jižní město - ARS ČL :
24. 7.5.22 17:00 ARS ČL - Motorlet Praha B  :
25. 14.5.22 17:00 Chomutov - ARS ČL :
26. 21.5.22 17:00 ARS ČL - Junior Děčín :
27. 28.5.22 17:00 Slovan Liberec B - ARS ČL :
28. 4.6.22 17:00 ARS ČL - Dukla Praha B :
29. 11.6.22 17:00 FK Teplice - ARS ČL :
30. 18.6.22 17:00 ARS ČL - VOŠ a SOŠ Roudnice
:

 

                      

Složení týmu:

Lukáš Knap

Hráč
Hráč -  Lukáš Knap

Martin Doležal

Hráč
Hráč -  Martin Doležal

Martin Ponocný

Hráč
Hráč -  Martin Ponocný

Matěj Diviš

Hráč
Hráč -  Matěj Diviš

Filip Šámal

Hráč
Hráč - Filip Šámal

Marek Benda

Hráč
Hráč -  Marek Benda

Mikuláš Švarc

Hráč
Hráč - Mikuláš Švarc

Lukáš Webera

Hráč
Hráč -  Lukáš Webera

Josef Wendler

Hráč
Hráč - Josef Wendler

Milan Vlasák

Hráč
Hráč -  Milan Vlasák

Milan Kváš

Hráč
Hráč - Milan Kváš

Adam Tomíček

Hráč
Hráč -  Adam Tomíček

Josef Košta ml.

Hráč
Hráč - Josef Košta ml.

Martin Šulc

Hráč
Hráč -  Martin Šulc

Kryštof Pechr

Hráč
Hráč -  Kryštof Pechr

Tomáš Rasel

Hráč
Hráč -  Tomáš Rasel

David Třeštík

Hráč
Hráč - David Třeštík

Jakub Lacina

Hráč
Hráč -  Jakub Lacina

David Brestič

Hráč
Hráč - David Brestič

Patrik Krejčík

Hráč
Hráč -  Patrik Krejčík

Jaroslav Ruč

Trenér
Trenér -  Jaroslav Ruč

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští domácí zápas: 19.3.2022, 10:15, ARSENAL-BRANDÝS, sezona Ročník 2021-2022, Divize B

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Neratovice- Byškovice
34
2.
FK Baník Most-Souš
29
3.
SK Kladno
27
4.
SK Český Brod
25
5.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
25
6.
FK Seko Louny
24
7.
FK Olympie Březová
24
8.
SK Štětí
23
9.
SK Aritma Praha
23
10.
FC Chomutov
20
11.
FK Brandýs n.L.
20
12.
FK Meteor Praha
20
13.
MFK Dobříš
15
14.
FK Ostrov
13
15.
SK Slaný
11
16.
TJ Tatran Rakovník
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace