Info o týmu U15

Info o týmu U15

Soutěž: Krajský přebor Fotbalservis U15 (Lbc kraj)

 

Realizační tým: 

Trenér: Bc. Pavel Jandáč (telefon 606 902 795, email: pavel.jandac@centrum.cz)

Trenér: Lukáš Dušánek (telefon 733 186 613)

Trenér: Pavel Šanda (telefon 606 112 661)

 

Příprava na sezónu 2021/2022

Domluvená přípravná utkání starších žáků:

Neděle 01.08.2021 - FK Arsenal Česká Lípa - FK Turnov (hřiště Arsenal ČL, výkop 16:30 hodin)

Čtvrtek 05.08.2021 - FK Junior Chomutov - FK Arsenal Česká Lípa (hřiště Mnichovo Hradiště, výkop v 17:30 hod.)

Neděle 08.08.2021 - FK Arsenal Česká Lípa - Sokol Hostouň (hřiště Arsenal ČL, výkop v 10:30 hodin)

Neděle 15.08.2021 - FK Arsenal Česká Lípa - FK Junior Děčín (hřiště Arsenal ČL, výkop v 9:30 hodin)

Středa 25.08.2021 - FK Varnsdorf - FK Arsenal Česká Lípa (hřiště Jezvé, výkop v 17 hodin)

 

Aktuální výsledky a tabulku týmu naleznete zde:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/db63b1b2-91f3-4eda-b3a6-65715810afc6

 

Rozpis soutěžních utkání - sezóna 2020/2021

 
Podzim 2020        
         
Kolo  Datum  Výkop  Utkání                   Výsledek 
3. 5.9.20 9:30 Semily- ARS ČL 0:4
13. 9.9.20 15:30 ARS ČL - Jilemnice 3:1
4. 13.9.20 9:30 ARS ČL - Rapid Lbc 1:4
5. 19.9.20 9:30 Loko ČL - ARS ČL 0:14
14. 23.9.20 16:00 Ruprechtice - ARS ČL 3:7
6. 27.9.20 14:00 ARS ČL - Doubí 5:2
7. 3.10.20 9:30 ARS ČL - Hrádek n.N. 3:2
15. 7.10.20 16:00 ARS ČL - Nový Bor 12:1
8. 10.10.20 9:30 Železný Brod - ARS ČL  1:0
9. 17.10.20 9:30 ARS ČL - Turnov odloženo
1. 28.10.20 9:30 Stráž p. R. - ARS ČL odloženo
11. 31.10.20 9:30 ARS ČL - Sedmihorky odloženo
12. 8.11.20 14.30 FA Jablonec - ARS ČL odloženo
2. 14.11.20 9:30 ARS ČL - Velké Hamry odloženo

 

                      
Jaro 2021        
         
Kolo Datum            Výkop   Utkání  Výsledek 
2. 20.3.21 9:30 ARS ČL Velké Hamry  
1.     Stráž pod Ralskem - ARS ČL  
11.     ARS ČL - Sedmihorky  
12.     FA Jablonec - ARS ČL  
9.     ARS ČL - Turnov  
         
         
         
         
         
         
         
         
         
       
         

Složení týmu:

Lukáš Jandáč

Hráč
Hráč - Lukáš Jandáč

Maxim Vanik

Hráč
Hráč - Maxim Vanik

Jakub Jandík

Hráč
Hráč - Jakub Jandík

David Žížala

Hráč

Adam Arnold

Hráč

Samuel Keskinovič

Hráč
Hráč - Samuel Keskinovič

Matěj Bednář

Hráč
Hráč - Matěj Bednář

Lukáš Knap

Hráč
Hráč - Lukáš Knap

Marek Benda

Hráč
Hráč - Marek Benda

Josef Košta ml.

Hráč
Hráč - Josef Košta ml.

Tomáš Bohatý

Hráč
Hráč - Tomáš Bohatý

Adam Kovala

Hráč
Hráč - Adam Kovala

David Brestič

Hráč
Hráč - David Brestič

Kryštof Pechr

Hráč
Hráč - Kryštof Pechr

Denis Heřmánek

Hráč
Hráč - Denis Heřmánek

Martin Ponocný

Hráč
Hráč -  Martin Ponocný

Marek Holuška

Hráč
Hráč - Marek Holuška

Kryštof Přáda

Hráč
Hráč - Kryštof Přáda

Jan Chaloupka

Hráč
Hráč - Jan Chaloupka

Martin Rývora

Hráč
Hráč - Martin Rývora

Radek Charvát

Hráč
Hráč - Radek Charvát

Adrien Valenta

Hráč
Hráč - Adrien Valenta

Bc. Pavel Jandáč

Trenér
Trenér - Bc. Pavel Jandáč

Lukáš Dušánek

Trenér
Trenér - Lukáš Dušánek

Josef Košta stř.

Vedoucí týmu
Vedoucí týmu -  Josef Košta stř.

Generální partner:

Partner náborů:

Partneři:

Mediální partneři:

Partneři FAČR:

Příští zápas: 31.7.2021, 10.15, Arsenal- Aritma Praha, sezona Ročník 2021-2022, Divize B

Umístění
Název klubu
Počet bodů
1.
FK Seko Louny
0
2.
FK Ostrov
0
3.
FK Meteor Praha
0
4.
FK Baník Most-Souš
0
5.
SK Štětí
0
6.
MFK Dobříš
0
7.
SK Český Brod
0
8.
SK Slaný
0
9.
TJ Tatran Rakovník
0
10.
FK Olympie Březová
0
11.
SK Kladno
0
12.
SK Aritma Praha
0
13.
FC Chomutov
0
14.
FK Brandýs n.L.
0
15.
FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA
0
16.
FK Neratovice- Byškovice
0
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace